Temat: Mac 700 profile-opinie

jak w temacie

2

Odp: Mac 700 profile-opinie

Bardzo fajne główki, w sam raz nawet na duże koncery a przy tym nie cieżkie. Stwierdzam że jedna z najlepszych głów na koncerty i inne eventy. Sprawdzi się w każdej sytuacji. Głowa naprawde godna polecenia.

3

Odp: Mac 700 profile-opinie

W razie niewiedzy wyprowadźcie mnie z błędu. Co jest przyczyną tej sytuacji. Włączam lampkę w jednym z MACów a ona się rozpala i po chwili gaśnie i tak w kółko. Czy to już jest kres lampki?

4

Odp: Mac 700 profile-opinie

To niestety wróżenie z fusów. Pytanie typu "Czy to już kres lampki?"  jestem skłonny uznać za objaw niedostatecznie rzetelnego używania głowy. Po to są w głowie liczniki czasów i włączeń. Po zmianie lampy należy zerować kasowalne liczniki.
Potem jak coś jest nie tak, a czas pracy tej lampy jest bliski 750 godzin i/lub ilość włączeń lampy przekroczyła ok. 500-600, to wiadomo że lampa jest prawie całkiem zużyta.
Jeśli liczby te są niższe to wtedy też jest to jakaś informacja... może być np. wypalona oprawka lampy.

5

Odp: Mac 700 profile-opinie

może też być brak chłodzenia... czyli wiatraczek

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

6

Odp: Mac 700 profile-opinie

KacperP napisał/a:

To niestety wróżenie z fusów. Pytanie typu "Czy to już kres lampki?"  jestem skłonny uznać za objaw niedostatecznie rzetelnego używania głowy. Po to są w głowie liczniki czasów i włączeń. Po zmianie lampy należy zerować kasowalne liczniki.
Potem jak coś jest nie tak, a czas pracy tej lampy jest bliski 750 godzin i/lub ilość włączeń lampy przekroczyła ok. 500-600, to wiadomo że lampa jest prawie całkiem zużyta.
Jeśli liczby te są niższe to wtedy też jest to jakaś informacja... może być np. wypalona oprawka lampy.


To łebki z wypożyczki ale sprawdzę i poinformuje odpowiednie osoby!



krzyzak napisał/a:

może też być brak chłodzenia... czyli wiatraczek



Dzięki zaraz sprawdzę

7

Odp: Mac 700 profile-opinie

Bardzo fajna konstrukcja, od długiego już czasu standart riderowy, ładnie świeci mało awaryjna ciekawe bebechy. Od tego sezonu ustąpiła po długim panowaniu palmy pierwszeństwa ClayPakowi, ale i tak jeszcze długo będą na niej pracować różne firmy;-)

8

Odp: Mac 700 profile-opinie

Bardzo fajna konstrukcja, od długiego już czasu standart riderowy, ładnie świeci mało awaryjna ciekawe bebechy. Od tego sezonu ustąpiła po długim panowaniu palmy pierwszeństwa ClayPakowi, ale i tak jeszcze długo będą na niej pracować różne firmy;-)

9

Odp: Mac 700 profile-opinie

krzyzak napisał/a:

może też być brak chłodzenia... czyli wiatraczek


Trafiłeś w samo sedno problemu. Otworzyłem Maczka i ba, nie śmiga wiatraczek.  Wielki plus smile


A tak poza tym też wam tak hałasują wiatraki od nich?

10

Odp: Mac 700 profile-opinie

Są zajechane już wentylatory to tak jak w komputerach po upływie czasu hałasują jak ciągnik.

11

Odp: Mac 700 profile-opinie

vandj napisał/a:

Są zajechane już wentylatory to tak jak w komputerach po upływie czasu hałasują jak ciągnik.


Możliwe ze troszkę ciszej niż traktor smile