Temat: Capture Polar 2.7

Dostępna nowa wersja Capture. 2.7 http://capturesweden.com/ Razem z nową wersją pojawiła się (w dziale download strony producenta) wersja student. W pełni darmowa wersja Capture Polar ograniczona jedynie ilością urządzeń w bibliotece.

Post's attachments

capture1_1.jpg
capture1_1.jpg 79.09 kb, 8 downloads since 2012-02-13 

capture_1.jpg
capture_1.jpg 88.32 kb, 24 downloads since 2012-02-13 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Michał Bystrzycki
--------------------

2

Odp: Capture Polar 2.7

zainstalowałem program jestem w trakcie testów mam nadzieję że dobrze będzie big_smile

3

Odp: Capture Polar 2.7

Programik ciekawy, soft trochę dziwny jak na program do wizuali, mam pytanie jak zrobić render z kamery bo nie mam pomysłu jest opcja tylko screen JPG, innej nie mogę odnalść  hmm  macie drodzy forumowicze doświadczecie z tym programem?

Ostatnio edytowany przez DOMINIK (2012-02-13 23:09:22)

4

Odp: Capture Polar 2.7

DOMINIK napisał/a:

Programik ciekawy, soft trochę dziwny jak na program do wizuali, mam pytanie jak zrobić render z kamery bo nie mam pomysłu jest opcja tylko screen JPG, innej nie mogę odnalść  hmm  macie drodzy forumowicze doświadczecie z tym programem?

save jpg to jedyna droga

Michał Bystrzycki
--------------------

5

Odp: Capture Polar 2.7

No właśnie:/ szkoda trochę ale mimo to program jest bardzo przyjemny, cena tego programu jest komuś znana?

Ostatnio edytowany przez DOMINIK (2012-02-14 13:33:20)

6

Odp: Capture Polar 2.7

4500,- wersja podstawowa
7800,- wersja rozszerzona

Michał Bystrzycki
--------------------

7

Odp: Capture Polar 2.7

nie mogę coś włączyć jakiegoś okna 3D  , jest ?nie ma?

8

Odp: Capture Polar 2.7

przełacz z widoku CAD na Live jeslo o to chodzi...

Do you speak English?
Yes, I don't

9

Odp: Capture Polar 2.7

DOMINIK napisał/a:

Programik ciekawy, soft trochę dziwny jak na program do wizuali, mam pytanie jak zrobić render z kamery bo nie mam pomysłu jest opcja tylko screen JPG, innej nie mogę odnalść  hmm  macie drodzy forumowicze doświadczecie z tym programem?


Jak inaczej chciałbyś zapisać wyświetlanie live?
Kamera może być w pełni sterowane z konsolety.

Michał Bystrzycki
--------------------

10

Odp: Capture Polar 2.7

A to ograniczenie w tym studencie to do ilu urzadzen?
Jak wyglada importowanie plikow CAD`a?
I ogolnie jak on sie ma w stosunku do Wysiwyga?

11

Odp: Capture Polar 2.7

kiju napisał/a:

A to ograniczenie w tym studencie to do ilu urzadzen?

Nie sprawdzałem.

kiju napisał/a:

Jak wyglada importowanie plikow CAD`a?

dxf, dwg, obj, 3ds, obj z teksturami.

kiju napisał/a:

I ogolnie jak on sie ma w stosunku do Wysiwyga?

+ Kadrowanie w profilach, używanie klap w PC, Fresnel, naświetlaczach..., miękkie plamy z washy, edge dla urządzeń profilowych,  temperatura barwowa, bardzo łatwa zmiana gobo w urządzeniach, łatwe tworzenie własnych gobo i materiałów, łatwe w dostosowaniu ploty zgodne ze standardami -/+, cena!, prosty interface, samoczynne łączenie się z artNet, ETCNet, MaNet itp..., MSEX obraz miksowany bezpośrednio z mediaserwera...


- Brak narzędzi 3d do obróbki brył - z komponentów można zbudować wiele ale..., tragiczne manekiny smile


Zerknij i zobacz. Jestem ciekaw opinii.

Michał Bystrzycki
--------------------

12

Odp: Capture Polar 2.7

kiju napisał/a:

A to ograniczenie w tym studencie to do ilu urzadzen?

Mało urządzeń, po jednym modelu z każdej liczącej się w branży  firmy  sad





No i nie ma widoku PAPER

Ostatnio edytowany przez DOMINIK (2012-02-14 22:25:46)

13

Odp: Capture Polar 2.7

smile The Capture Polar Student Edition comes with limitations in paperwork functionality, library content and the number of universes available for visualisation. All other features from the Basic Edition of Capture, including the rich number of console connectivity options and availability on both Windows and Mac OS X have been retained.

Michał Bystrzycki
--------------------

14

Odp: Capture Polar 2.7

Michał napisał/a:
DOMINIK napisał/a:

Programik ciekawy, soft trochę dziwny jak na program do wizuali, mam pytanie jak zrobić render z kamery bo nie mam pomysłu jest opcja tylko screen JPG, innej nie mogę odnalść  hmm  macie drodzy forumowicze doświadczecie z tym programem?


Jak inaczej chciałbyś zapisać wyświetlanie live?
Kamera może być w pełni sterowane z konsolety.

Program ma opcję widoku live, myślałem że to jest podgląd do renderu GPU/CPU, wiec  pracuje się w widoku CAD a okno live jest już poglądem gotowego projektu  big_smile

15

Odp: Capture Polar 2.7

Witam. O to moje początki z tym programem i od razu mam drobne pytanko do was... Jest możliwość zapisania że tak powiem projektu w taki sposób aby można było go otworzyć np. jutro aby dokończyć bądź coś zmienić? Pozdrawiam  smile