16

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Za 49 tys to ja już wole oryginał GRAND MA LIGHT ale 20tys to bym się chyba skusił.

CZEKAM NA PROMOCJE  big_smile

17

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Z tego co wiem najlepiej jest jechać i wybrać ...
p.s. Ostatnio mój zmiennik robił na chińczyku i NSP się wywaliło tongue

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

18

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

HANS napisał/a:

Czy ktoś z Kolegów kupuje lub kupował już u skośnookich babcie w wersji full size serii 1 ?? Lub czy ktoś chce kupić, ma kontakt z nimi i chce obniżyć koszty przy zakupie większej ilości sztuk? Szukam osoby która takie coś mi załatwi w możliwie krótkim czasie i racjonalnej cenie

To może pójść dalej i przy okazji ściągania konsolety ściągnąć kilku chińskich realizatorów, którzy zaraz będą robić za Was sztuki za miskę ryżu.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

19

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Adam : kiedyś pożyczałem dużą babcie od TSE i na przedostatnim utworze sie zawiesiła i żaden reset nie dawał rady i do końca koncertu totalna dupa.. tak więc nawet oryginały dają ciała..

Panowie, każdy z Was ma po części racje - też baaardzo chciałbym mieć oryginał i to najlepiej z serii 2 no ale mnie nie stać... No nic zobaczymy co najbliższy czas pokaże, a nóż kupie oryginał - sie zobaczy się smile

PS - no i nikt nie powiedział, że ktoś coś kiedyś sprowadził - damn tongue

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

20

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Ja też chciałbym jeździć Lexusem, ale mnie nie stać. A to nie oznacza, że szukam kradzionego auta bo będzie taniej. Kupuje to na co mnie stać. Masz kilka stołów, gorszych, lepszych do wyboru za mniejsze pieniądze. Avo, Chamsys, Compulite, różne modele o różnych możliwościach.

PS. A może tak realizatorzy solidarnie się opowiedzą, że na wszelkiego rodzaju przeróbkach, niejasnego pochodzenia, piraconych itp. nie będą pracować? Nie dlatego, że się nie da, ale dlatego, że jest to mocno nie fair. Ciekawe jak forumowa społeczność się na to zapatruje?

PS Do czego Tobie MA2? Wykorzystujesz MA1 choć w 50%?

21

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

makon napisał/a:

PS Do czego Tobie MA2? Wykorzystujesz MA1 choć w 50%?

Zależy jak się liczy te procenty. Teoretyczne możliwości to jedno, ale jeszcze jest stabilność i jakość...
Faktycznie to brzmi dość ironicznie w kontekście chińskiej grandMA tongue

22

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Stoły rentalowe haczą lub wieszaja się zazwyczaj od przeładowanej pamięci. Ile razy gdy odpalamy show zrobione na innym stole kopiujemy userów i inne pierdoły do nowego stołu? i teraz to np x 1000 w sezonie??? samego Kacpra i ltt delejtowałem z 10 profili... robisz show zrób ale usuń swoje show i profil.


To moje standardowe show i tylu mi się userów wpakowało w moje dzieło smile ilu ich znacie???

Sam komentarz pod ramkami mówi co się może dziać z stołem przy dużej ilości profili... i showów smile

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-02-07 20:20:53)

Post's attachments

Pulpit.rar 330.97 kb, 50 downloads since 2012-02-07 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

23

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

ooo jestem smile   a tak na marginesie jak zrobić by nie było widać hasła dla wszystkich ?

24

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Dobrze co nieco poznać i zrozumieć zasady systemu, czyli użytkownicy, profile użytkowników itd. wink
Jak się robi "new show" to opcja kasowania użytkowników i profili nie jest domyślnie zaznaczona, bo zwykle się je używa wielokrotnie i sporo czasu zajmuje ich wypracowanie i dopieszczenie smile

[edit]
Aaaa, widzę profile... niektóre to chyba jeszcze pamiętają ulicę Kazimierzowską big_smile

Ostatnio edytowany przez KacperP (2012-02-07 20:36:41)

25

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

makon napisał/a:

Ja też chciałbym jeździć Lexusem, ale mnie nie stać. A to nie oznacza, że szukam kradzionego auta bo będzie taniej. Kupuje to na co mnie stać. Masz kilka stołów, gorszych, lepszych do wyboru za mniejsze pieniądze. Avo, Chamsys, Compulite, różne modele o różnych możliwościach.

PS. A może tak realizatorzy solidarnie się opowiedzą, że na wszelkiego rodzaju przeróbkach, niejasnego pochodzenia, piraconych itp. nie będą pracować? Nie dlatego, że się nie da, ale dlatego, że jest to mocno nie fair. Ciekawe jak forumowa społeczność się na to zapatruje?

PS Do czego Tobie MA2? Wykorzystujesz MA1 choć w 50%?


szacunek za mądry post!!!!!!