1

Temat: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Czy ktoś z Kolegów kupuje lub kupował już u skośnookich babcie w wersji full size serii 1 ?? Lub czy ktoś chce kupić, ma kontakt z nimi i chce obniżyć koszty przy zakupie większej ilości sztuk? Szukam osoby która takie coś mi załatwi w możliwie krótkim czasie i racjonalnej cenie

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

2

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Ma z chin to wersja 1.614 i wyżej nie będzie smile jest w pl z 2 - 3 sztuki chinolskiego Ma lightingu w okolicach Warszawy smile Dużo lepszym wyjściem jest NSP a raczej coś Ala 2 port 2x512 parametrów w 2U.

Jak sam nie pojedziesz i nie sprawdzisz to dostaniesz podróbkę podróbki z podrobionymi podróbkowymi wyświetlaczami albo co gorsze z softem AVO lub cegłami   lol  lol  lol  lol


ps. to ty świeciłeś Video w face?

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-02-06 07:17:53)

3

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

masz jakiś link na to niby NSP?

4

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

czy te posty czyta ktoś z firmy LTT? wink)))))))))

5

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Kacper czyta. Ale do Chin daleko.

Michał Bystrzycki
--------------------

6

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Zdajesz sobie sprawę, że korzystanie z czegoś takiego jest jawną kradzieżą oprogramowania? O ile się orientuję to w wersji powyżej 1.614 właśnie musisz dodatkowo zaakceptować warunki korzystania z oprogramowania.
Równie dobrze możesz napisać tutaj czy ktoś ma namiar na piracką wersję taśmy do kina filmu "W ciemności" taśmy na niej zarabiać....

Jak dla mnie temat do zablokowania.

Ostatnio edytowany przez makon (2012-02-06 12:50:57)

7

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

http://gzyplighting.en.made-in-china.co … D-MA-.html

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

8

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Ciekawe jaka cena tej podróbki...

9

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

vandj : tak to ja świeciłem Video - a co ? smile

krzyżak : takich odnośników to jest sporo na Alibabie czy Made in China - trzeba niestety znać firme która jest sprawdzona.. niestety zawsze jak sie człowiek pyta czy to jest dobre i sprawdzone lub czy macie to lub tamto zawsze odpowiadają - TAK MY WSZYTSKO MAMY , BEDZIE PAN ZADOWOLONY ... a potem wychodzi szydło z worka

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

10

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Poza tym chinole sprzedają babcie w wersji softwerowej podstawowej a przecież sami możemy to sobie abdejtować

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

11

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

tak z ciekawości: ile kosztuje taka podróbka?

12

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

podobno w chinach mozna kupić już grandMa 3 smile

13

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

Co do Video to Witam... smile jestem tym panem z 24h na dobę odpalonym laptopem który strasznie marudził podczas montażu i wymyślał tak byś miał czym zaświecić tej nocy Tadammmmmmm smile
Acta o tym wiedzą??? smile

Co do Ma to około 39-49 tyś full. Softu w niej nie zaktualizujesz max to 6.614. Jest sporo minusów w jej użytkowaniu - np. wyświetlacze - dotykowość jest jakąś taka strasznie dziwna

14

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

gralem kiedys na stole chinczyków i nie bylo problemów. widac ze wykonanie jej jest ewidentnie na odpierdziel ale dzialala bez zarzutu

15

Odp: Kupię chińską GrandMA - ma ktoś kontakty u azjatów?

HANS napisał/a:

trzeba niestety znać firme która jest sprawdzona

Ja znam - MA Lighting big_smile