1

Temat: Robin Led Wash Demo movie

http://www.youtube.com/watch?v=HNA3TLS1psU

2

Odp: Robin Led Wash Demo movie

z ledowego badziewia dopiero to http://www.youtube.com/watch?v=be9BCXvTTzA czyli Coemar - Reflection FullSpectrum zrobil na mnie wrazenie. robin coz slabszy od 301 niby mieszanie przed soczewka i dioda W, dopiero coemar (jw) robi to dobrze, kregi miganie w kontrze może, ale tanszym badziewiem madrze zrobic się da. A w kontrze pieknie wyglada niezastapiona turbina VL i ładniejszego widoku nie znam.
I wolałbym się na sztuce pobawić większym setem 101 (staszek szybkie jest jedi:) niż kręgami z robina

Nie jestem sprzedawca coemara ale polecam zobaczyc mieszanie i jakie barwy mozna zrobic z diody na tym wynalazku coemara, mnie rozjebało, czeka nas przyszlosc:)

pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez clubbeer (2012-02-03 21:59:55)

3

Odp: Robin Led Wash Demo movie

kolegę poniosło ... smile słownictwo synu, słownictwo...

4

Odp: Robin Led Wash Demo movie

Panie clubbeer cóż na negatywny ton

a mnie osobiście "ledowe badziewie" w postaci Robinów bardzo się podoba
uważam że krążki dają duże możliwości "zabawy"

oczywiście że turbina VL wygląda ładnie ale...
- to chyba urządzenia z nieco innych pułek
- ile można patrzeć na piękną turbinę

pozdrawiam

5

Odp: Robin Led Wash Demo movie

chyba najbardziej zbliżona do robina jest A12 - wg. mnie dużo fajniejsze urządzenie niż robin

6

Odp: Robin Led Wash Demo movie

w A12 bardzo wygodne jest na pewno Wirless DMX
nie trzeba się motać z kabelkologią smile

niemniej szećciany nie zawsze podpasują do imprezy (ale to kwestia gustu)

7

Odp: Robin Led Wash Demo movie

Clubber po pierwsze postaraj się formułowac wypowiedzi całym logicznie złożonym zdaniem wtedy będzie Cie łatwiej zrozumiec. Co do merytoryczności Twojej wypowiedzi - coś słyszałeś, widziałeś kilka filmików z youtube i to tyle. Podaj jakiekolwiek sensowne argumenty na poparcie swoich tez. Moim zdaniem nawet tych lamp o ktorych piszesz nie widziales na oczy nie mowiac juz o jakims rzeczowym testowaniu.

kajmar888 polecam potestowac i A12 i Robina 1200. Generalnie kazda z tych lamp ma swoje wady i zalety. Ja pierwotnie sklanialem sie ku A12 ostatecznie jednak wybralem do kilku produkcji Robina.

@artmajster A12 ma WS a Robe LumenRadio ;-)

Ostatnio edytowany przez kiju (2012-02-05 12:56:26)

8

Odp: Robin Led Wash Demo movie

kiju napisał/a:

a Robe LumenRadio

ale w opcji smile

9

Odp: Robin Led Wash Demo movie

co widziały moje oczy a co nie, czemu to sądzisz że tylko ty wszystko widziałeś:) po prostu nie widzę nic ciekawego w robinie. De gustibus non disputandum est.

Ostatnio edytowany przez clubbeer (2012-02-06 05:48:41)

10

Odp: Robin Led Wash Demo movie

Poprostu odnioslem wrazenie ze niedokonca wiesz oczym sie wypowiadasz bo porownujesz ze soba tak rozne urzadzenia niepodajac zadnych argumentow. Jest to w moim odczuciu spowodowane albo kompletna niewiedza albo zwyczajnym niepoznaniem tych urzadzen. Rozumiem i w pelni szanuje argument "ta oprawa mi sie nie podoba i juz", ale jest to tylko subiektywna opinia, a nie merytoryczne wytniecie wad i pokazanie ze cos jest lepsze/gorsze. Jezeli widziales, wiesz, masz wyrobiona opinie - chetnie ja poznam i czekam na merytoryczne argumenty.

11

Odp: Robin Led Wash Demo movie

ja również bylem pod wrazeniem mozliwości coemara full spectrum i rzeczywiscie jeśli chodzi o urządzenia typu "badziewie ledowe" to nie ma nic co lepiej miesza barwy. wlasciwie to bylo nalepsze co showdesign wtedy do nas przywiózł.

12

Odp: Robin Led Wash Demo movie

ale porownojąc robina i 101 to ciekawszy jest robe. zdecydowanie

13

Odp: Robin Led Wash Demo movie

Przedewszystkim ja nie twierdze ze ta oprawa jest zla. Poprostu uznalem za bezsensowne porownywanie w jednej grupie rucomych urzadzen skrajnie roznych mocowo z urzadzeniem nieruchomym. Jezeli chodzi o jasnosc to Coemar Reflection wypada porownywalnie z Robinem 300 czy Aura. Co do mieszania kolorow to jest to dosc subiektywna opinia, nie ma mozliwosci jednoznacznego pomierzenia tego.

14

Odp: Robin Led Wash Demo movie

kiju, porównanie nie jest całkiem pozbawione sensu tylko spojrzeć na nie trzeba z innej perspektywy.
chodzi tylko o to co dany producent potrafi zrobić z diodą LED i w takim porównaniu można te dwa urządzenia zestawić.
dalej, gdy wchodzimy na grunt rzeczy

15

Odp: Robin Led Wash Demo movie

dalej, gdy wchodzimy na grunt rzeczy niepomierzalnych to każda opinia będzie subiektywna
a coemar  Reflection FullSpectrum naprawdę potrafi wgnieść fotel:)
pozdrawiam