1

Temat: DTS XR8 Spot

Witam, przyglądam się główce DTS`a XR8 Spot, ktoś miał do czynienia z głowami tej firmy? smile

Strona producenta

2

Odp: DTS XR8 Spot

brak zooma, brak CMY, tylko jedna tarcza gobo - jak dla mnie strasznie uboga główka!!!

3

Odp: DTS XR8 Spot

coś o trwałości samych głów DTS`a? jaka awaryjność? smile

4

Odp: DTS XR8 Spot

nie zawiele miałem z nimi doczynienia, więc w temacie awaryjności się nie wypowiem, zastanów się nad jakimś Martinem, clay Paky czy Robe....wydaje mi się że będzie to lepszy wybór, a i pożyczyć będziesz miał od kogo jak będziesz potrzebował większej ilości.

5

Odp: DTS XR8 Spot

aktualnie obstaję przy Robie, lecz rozejrzeć się za innymi nie zaszkodzi smile poza tym DTS wprowadził ciekawe rozwiązanie do ruchu PAN i TILT, mianowicie system FAR (Free Axis Rotation) który pozwala na nieograniczony obrót wokół własnej osi na obu płaszczyznach, przyznam szczerze że u innych jeszcze takiego rozwiązania nie znalazłem

6

Odp: DTS XR8 Spot

tylko zastanów się czy jest on aż tak innowacyjny i wnosi tyle by przymknąć oczy na inne niedociągnięcia/braki. pomyśl jak często mógłbyś skorzystać z tej opcjii

7

Odp: DTS XR8 Spot

źle mnie zrozumiałeś, opcja FAR nie jest głównym wyznacznikiem, chciałem by zabrzmiało to bardziej jako ciekawostka wink

8

Odp: DTS XR8 Spot

gdybym był na Twoim miejscu kupowałbym urządzenie sprawdzone przez rynek i istniejące na nim. Tak bym zawsze mógł pożyczyć albo ktoś mógł pożyczyć ode mnie.

9

Odp: DTS XR8 Spot

Mam do czynienia z DTS XR9 Spot. Bardzo fajne urządzenie. Jedynym mankamentem to brak CMY. Delta (Led Wash) ma tą opcje z PAN i TILT. Przydatna funkcja do klubów czy dyskotek.

10

Odp: DTS XR8 Spot

bardziej skłaniam się ku główką Robe z serii ROBIN, lecz ciekawi mnie zdanie innych o główkach DTS`a wink

11

Odp: DTS XR8 Spot

Z DTS'a polecam NICKWASHA z diodą full color

12

Odp: DTS XR8 Spot

zetknąłeś się może z DELTA 10 WASH ZOOM ?

13

Odp: DTS XR8 Spot

Mikey napisał/a:

zetknąłeś się może z DELTA 10 WASH ZOOM ?


Tak, miałem jedną sztukę na testach. Bardzo szeroko świeci i co najważniejsze świetne pokrycie.

14

Odp: DTS XR8 Spot

Mikey: Jedno pytanie, dlaczego skoro jesteś z Poznania nie wybierzesz się osobiście zobaczyć urządzeń, o które pytasz?
Masz przecież możliwość zobaczenia tego co Ciebie interesuje na żywo w Poznaniu, możesz osobiście ocenić DTS XR9 (wiem, chcesz 8 drobne różnice w modelach z tego co kojarzę) i Delta 10 Wash Zoom.

15

Odp: DTS XR8 Spot

a gdzie w poznaniu mozna obejzec ten sprzet w akcji??
wg mnie opcja FAR moze dac na prawde ciekawe efekty
a nieriderowe gowy czesto sie przydaja na malych i średnich eventach
gdzie nie zawsze sa warunki na spelnienie rideru smile