1

Temat: Stroboskop Atomic 3000 dmx ?

Witam wszystkich

pytanko czy ktoś z was miał już do czynienia z tym stroboskopem,

http://allegro.pl/stroboskop-atomic-300 … 72363.html

proszę o wasze opinie, czy to jest warte zakupu, czy lepiej sobie odpuścić i dozbierać do Martina
potrzebuję go do użytku na estradzie, oraz imprezy firmowe, itp

2

Odp: Stroboskop Atomic 3000 dmx ?

ładna podróbka :]

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

3

Odp: Stroboskop Atomic 3000 dmx ?

AtOmic 3000, jest zarowno intensywny jak i inteligentny- zajebisty opis smile uzbieraj na tradycyjnego atomica. Po co ci kolejny sprzet ktory wiekszosc zywota spedzi w serwisie

4

Odp: Stroboskop Atomic 3000 dmx ?

Witam.Ja mam i oryginał i tę podróbkę.Porównałem już kiedyś na sztuce kiedy wisiały koło siebie/specjanie na tym samym kanale opcja full power/.Żadnej różnicy widocznej nie zauważyłem.Jasność identyczna,zachowanie po zmianie  parametrów na kanałach takie samo i co ważne efekty dokładnie pokrywają się z oryginałem.Tył też identyczny jak Martin.Myślę że ten stroboskop robi ta sama chińska fabryka która robi też teraz dla Martina.Cena 1500 jest moim zdaniem trochę za niego za wysoka.

5

Odp: Stroboskop Atomic 3000 dmx ?

no i jest to cena bez faktury bo sprzedający niestety nie wystawia faktur  sad

6

Odp: Stroboskop Atomic 3000 dmx ?

są tańsze i tak samo się zachowują nawet realizatorzy riderowych sztuk nie widzieli różnicy

7

Odp: Stroboskop Atomic 3000 dmx ?

ale to jednak podróbka.

No i ten jest zarówno intensywny jak i inteligentny - o tym trzeba pamiętać! ;=)

Odp: Stroboskop Atomic 3000 dmx ?

Chciałbym kupić stroboskop atomica ale oryginał. Gdzie znajdę go w najkorzystniejszej cenie? Proszę o pomoc

9

Odp: Stroboskop Atomic 3000 dmx ?

Nowy czy używka?
Jak nowy to może LTT?

Ostatnio edytowany przez kajet24 (2012-01-10 00:10:17)

10

Odp: Stroboskop Atomic 3000 dmx ?

LTT ma wysoką cene 3400. Znalazłem hurtownie muzyczną MANGUS mają za 2999 w djbox mają za 2989 . A ma ktoś używany do odsprzedaży ?