61

Odp: Zapis parametrów na suwakach preset [PEARL2004]

oSA napisał/a:

Chcę stworzyć dwa programy:

Pierwszy tylko dla 3 głów, które świecą na środek sali, na stałe

Drugi program na wszystkie głowy, również na te 3, wszystkie ruszają się w tilcie i strobują.

Na początku odpalam pierwszy program z PLAYBACKA 1. W momencie gdy odapalam drugi program PLAYBACK 2 chcę żeby te 3 głowy nadal świeciły na stałe na środek sali.

Dlatego pytam o coś takiego, bo jak nie ma takiej możliwości, muszę przerobić wszystkie programy gdzie są aktywowane prametry tych trzech głów.

Chyba w miarę wytłumaczyłem, jak coś pytaj smile

Tak teraz myślę czy to nie wiąże się z tymi modami? Rano muszę sprawdzić.

a nie możesz zrobić programu:  te 3 glowy na srodek na biało wejsc w shape generator wybrać tilt  i wartość efektu zero  , wtedy powinny nadpisać resztę i stać w jednym miejscu do czasu gdy tą pamięć masz odpaloną ?

62

Odp: Zapis parametrów na suwakach preset [PEARL2004]

bart_krk, no też myślałem o takim rozwiązaniu smile

A jeszcze apropo generatora na dimmer. Szukam jakiegoś losowego żeby głowy mrugały, ale tak jak patrze to każdy idzie mi od 1 do ostatniej głowy hmm coś źle ustawiam?

63

Odp: Zapis parametrów na suwakach preset [PEARL2004]

jak odpalash shape'a z generatora i już Ci chodzi na głowach to możesz zemieniać jego parametry ( klawisze po prawej stronie ekranu ), masz tam size,speed  i to co Ciebie interesuje Corse ( czy jakoś tak ) i spread i jeszcze kilka innych

64

Odp: Zapis parametrów na suwakach preset [PEARL2004]

Corse i spread mam pod C i speed oraz size pod D smile

Nic innego nie ma...

65

Odp: Zapis parametrów na suwakach preset [PEARL2004]

jeszcze mozesz odwrócic przebieg efektu

66

Odp: Zapis parametrów na suwakach preset [PEARL2004]

Zaraz będę w klubie to sobie jeszcze posprawdzam smile

67

Odp: Zapis parametrów na suwakach preset [PEARL2004]

Różne konfiguracje robię i losowo nie mogę zrobić... hmm może po imprezie mnie natchnie i coś wymyślę smile