Temat: Szkolenia ChamSys

W związku z zainteresowaniem szkoleniami z obsługi systemu ChamSys MagicQ wszystkich chętnych proszę o wysyłanie zgłoszeń na adres biuro@technikasceny.pl lub chamsys@teatr.com.pl


Zainteresowane osoby będą na bieżąco informowane o zbliżających się szkoleniach.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

2

Odp: Szkolenia ChamSys

Wszystkie osoby, które przysłały lub prześlą chęć uczestnictwa w szkoleniach z Chamsysa dostaną informację o szkoleniu gdy ustalimy konkretny termin.
Odpowiem na forum na jedno z pojawiających się pytań w mailach:

Szkolenia odbywają się w Poznaniu, w grupach max 8-10 osób.

3

Odp: Szkolenia ChamSys

Ja może z innej beczki, ale coś podobnego...
Czy jest na forum taka osoba, która mogłaby mi pomóc oczywiście odpłatnie np za pomocą TeamViewera poznać jeszcze kilka funkcji PC Wing'a?
Nie będę dalej zamieszczał tematów na forum bo to jest bez sensu, na pewno każdy ma już dość moich lemerskich pytań, a i ja jak ktoś mi piszę "zajrzyj do instrukcji" to szlag mnie trafia bo nie znam aż tak bardzo angielskiego, a każdy wie że tam jest język techniczny.
Po drugie nie będę wysłuchiwał odpowiedzi w sensie: "Wiesz... skontaktuj się z tymi od których kupiłeś stół".
Stołu nie kupiłem, a dostałem go w przetargu i na dodatek firma ADA MUSIC (myślę, że narobię sobie bigosu bo już mam tego dość) umywa ręce i ściemnia, że kupili u dystrybutora w krakowie  i załatwiają mi szkolenie już rok, a każdy wie że dystrybutorem jest "Teatr" z Poznania. Pozdrawiam Makona, który i tak mi dużo pomógł, ale niestety jest kilka kwestii, których jeszcze nie znam.
Kolejna sprawa - szkolenia. Nie wiem czy jest sens, abym jechał na kilka dni do Poznania bo nie sądzę, że postawią mi futurelighty phs-280 z którymi mam problem tylko jakieś martiny, albo robe na których w życiu nie będę pracował bo jestem instruktorem w domu kultury a nie świetlikiem gwiazdy.

Powtórzę jeszcze raz, mam kilka niejasności z tym stołem i chciałbym poznać odpowiedź. To nie będzie rozmowa na poziomie "jak włączyć kolor biały na głowach".
Pozdrawiam