Temat: ChamSys MQ60

Na przyszły rok ChamSys szykuje ciekawą premierę - konsoletę MQ60 - kompaktową konsoletę, której wymiary odpowiadają wymogom bagażu podręcznego. Konsoleta będzie wyposażona w ekran dotykowy, UPS, obsługę 12 linii, możliwość podłączenia zewnętrznego ekranu dotykowego.

http://chamsys.co.uk/mq60

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

2

Odp: ChamSys MQ60

Wygląda obiecująco. smile
Ciekawe jak się będzie miało cenowo do Laptopa z MaxiWingiem.

3

Odp: ChamSys MQ60

Też jestem ciekaw ceny. Może faktycznie lepiej będzie kupić MQ60 zamiast Maxi Winga smile

4

Odp: ChamSys MQ60

Tyle że za Maxi Winga  z komputerem i case'em zapłacisz koło 18000,- przy dobrym kursie funta

Ostatnio edytowany przez midams (2011-12-30 11:48:22)

5

Odp: ChamSys MQ60

Premiera pewnie we Frankfurcie, natomiast do sprzedaży ma trafić około września, dokładna cena jeszcze nie jest znana. Myślę, że cena będzie wyśrodkowana między cenę Maxi Wing a konsolety MQ100 Expert.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

6

Odp: ChamSys MQ60

patrząc na gabaryty to chyba może to być niezła alternatywa dla Avo toucha

7

Odp: ChamSys MQ60

Trudno mówić aby Chamsys był alternatywą dla Avo (w tym Touch). Pod względem programowym Chamsys zdecydowanie wyprzedza AVO.
Avo dopiero w V5 Titana dodało PixelMapping, Makra w Cue oraz wbudowany edytor urządzeń (informacje ze strony AVO). Chamsys jak i kilka innych firm produkujących sterowniki posiada takie opcje od dawna, cały czas je rozwijając. Nie wiem na ile Kajmar88 zapoznałeś się z Chamsysem ale może warto się zainteresować, nie twierdzę że się spodoba.
Chamsys i AVO to dwie różne bajki. Chamsys programowo spokojnie dorównuje MA1 i WholeHog3, często przewyższając możliwościami soft MA1, ma też bardzo wiele rozwiązań i udogodnień, które mamy dopiero w MA2.

8

Odp: ChamSys MQ60

z chamsysem znam się na tyle ile wyczytałem o tym sterowniku. Na chwilę obecną będe zaznajamiał się MA2 ale zobaczymy co życie przyniesie, może będe miał okazję i na tym poświecić. Czekam na jakieś prezentacje/szkolenia

9

Odp: ChamSys MQ60

10-11 stycznia w siedzibie Techniki Sceny organizowane jest szkolenie dotyczące właśnie ChamSys'a, warto napisać może będą jeszcze jakieś wolne miejsca.

10

Odp: ChamSys MQ60

Krzysiu, macie jeszcze wolne miejsca na to szkolenie?

11

Odp: ChamSys MQ60

Robimy dwa szkolenia w styczniu. Jutro i pojutrze oraz 10 i 11, nie ma miejsc niestety. Będę informował o następnych szkoleniach ponieważ myślę, że warto zapoznać się głębiej z konsoletami ChamSys.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

12

Odp: ChamSys MQ60

Kto prowadzi takie szkolenia i jaki jest zakres tematyczny?

13

Odp: ChamSys MQ60

Szkolenia prowadzone sa przez Marcina Konieczka, Dariusza Prokopa, Kamila Slowikowskiego i moja skromna osobe.
Szkolenia, ktore przeprowadzamy teraz sluza do zapoznania sie z system MagicQ oraz zasadami jego funkcjonowania, zakres obejmuje programowanie i prace z urzadzeniami konwencjonalnymi, inteligentnymi oraz LED.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

14

Odp: ChamSys MQ60

qrcze 10 będę w Pile a to strzał z łuku do Poznania. Szkoda że brak miejsc.

15

Odp: ChamSys MQ60

mało tu pisze i się udzielam ale też byłbym bardzo zainteresowany takim szkoleniem, może jeszcze jeden termin? Pochwale się jeszcze dodając , że byłem ostatnio na pokazie Jandsa i przyznam że naprawdę spodobał mi się ten sterownik.