Temat: wytowrnica magnum 2000

Orientuje się ktoś może ile będzie kosztować pompka do tej maszyny, ta pomimo, że działa wydajność ma kiepską i tylko delikatnie dymi. Urządzenie czyszczone, wyłączone po imprezie i na drugi dzień już nie działa prawidłowo. Płyn tylko zalecany przez producenta.

2

Odp: wytowrnica magnum 2000

Ja nie wiem co z tymi dymiarkami big_smile Moja też padła antari.Nie ma chyba idealnej dymiarki smile A szkoda.Wiesz co widną może być to ,że jest za mało razy odpalana.

3

Odp: wytowrnica magnum 2000

A co do pompki to musisz szukać chyba u jakiegoś importera w polsce co sprowadza martiny albo tam gdzie kupowałeś.Próbowałeś ją rozkręcać ? U mnie popękały uszczelki a takich już nie dostane,dlatego zmuszony jestem do kupna nowej dymiarki kupowałem juz 2 pompkę też padła jak ta 1.

Szukam teraz nawet na zagranicznych stronach ale nic nie widzę...
znalazłem tylko coś takiego ze strony martina :
service@martin.dk

i tu trzeba by było się kierować w ostateczności.

Ostatnio edytowany przez Fago (2011-12-03 22:25:28)

4

Odp: wytowrnica magnum 2000

Witam
Koszt wymiany pompki o magnuma 2000 ok. 400 zł .

5

Odp: wytowrnica magnum 2000

Kup ZR33/44 Cena nieco wyższa,a eksploatacja długa jak rzeka smile

6

Odp: wytowrnica magnum 2000

Dzięki za informacje, mam drugą używaną pompkę na części, uszczelki sprawdzone bo pompkę z 16 razy w ciągu godziny rozbierałem, zamieniałem i nic nie pomogło. Zauważyłem ze jak odkręcę doprowadzenie do pieca to chodzi głośno i zbiornik opróżnia sprawnie ale już podpięta jakby ledwo chodziła. Może piec się gdzieś przytkał, jest w stanie to sprawdzić. Cena nowej pompki jeszcze nie tragiczna ale jak utopię kasę a winny będzie piec to szkoda wydatku. Jakoś nie mogę się  z nią rozstać od 4 lat big_smile

Może ktoś napisać jak występuje tutaj model pompki, u mnie brak etykiety.

Ostatnio edytowany przez george29 (2011-12-06 08:20:52)

7

Odp: wytowrnica magnum 2000

Może ktoś wie gdzie kupić w dobrej cenie piec do tej wytwornicy, cena netto w LTT jest trochę zabójcza.

8

Odp: wytowrnica magnum 2000

Nie wiem jakie macie doświadczenia z maszynami do dymu:  jak kogoś stac to oczywiście MDG, albo F-100 HES.

9

Odp: wytowrnica magnum 2000

george29 napisał/a:

Może ktoś wie gdzie kupić w dobrej cenie piec do tej wytwornicy, cena netto w LTT jest trochę zabójcza.


To polecam nową nabyć...

10

Odp: wytowrnica magnum 2000

Bez przesady, aż tyle nie kosztuje co nowa, chodzi tylko czy da się taniej, ale jak widzę nie ma co oszczędzać i zakupić piec i cieszyć się znowu przez kilka lat działaniem  smile