1

Temat: Open'er 2008 swiatlo

Witam
Wiecie moze kto w tym roku robi swiatlo na Open'er
Chcialbym sie wkrecic, zeby chociaz kabelki pozwijac XD

2

Odp: Open'er 2008 swiatlo

Skoro w zeszłym roku Transcolor to robił, to chyba w tym też. Sporo ludzi, mocne "telewizyjne" VariLite'y... nie sądzę, żeby mieli konkurencję, szczególnie jeśli chodzi o dużą scenę.

3

Odp: Open'er 2008 swiatlo

mysle ze nie tylko ta jedna firma daje rade , choc napewno jest potentatem , istnieja firmy rentalowe gdzie wszystko 
mozna pozyczyc , choc wiadomo sprzet to nie wszystko , zgrana ekipa to podstawa z Nia mozna gory przenosic smile:) pozdrawiam ludzi z mojej firmy smile

4

Odp: Open'er 2008 swiatlo

sprzet realizatorzy ekipa kontakty konkurencyjnosc doswiadczenie itd...

5

Odp: Open'er 2008 swiatlo

ja bym dodal jeszcze najwazniejsze  checi i zamilowanie

6

Odp: Open'er 2008 swiatlo

zamiłowanie... ach... prawie mi się łzy puściły.. jakie to piękne! Bartku zapraszam na kawę do Elwolight, pogadamy o zamiłowaniach.. Pozdrawiam ludzi z Twojej firmy z którymi góry przenosić można, nawet o 4:50 po 30 g. pracy...

Michał Bystrzycki
--------------------

7

Odp: Open'er 2008 swiatlo

Widzę Panowie, że zaczynamy rozmawiać o pobudkach Naszej ciężkiej, acz wspaniałej i niosącej masę satysfakcji pracy. Cóż jest bowiem piękniejszego niż sprawnie i pięknie zaświecony koncert. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że stanowimy nieliczną grupę ludzi zadowolonych ze swojej pracy i oddających się jej bez końca. Pozdrawiam wszystkich kolegów po fachu

8

Odp: Open'er 2008 swiatlo

Satysfakcja znika co prawda wraz z deficytem snu....acz jak już człek odeśpi i wspomni te kłęby dymu niosące niebiańskie promienie świetlne (hmmm ale sie zagalopowałem:P) to odrazu wraca chęć do życia i oczekiwanie na następną sztukę;)

9

Odp: Open'er 2008 swiatlo

a tak odnośnie firmy, która obsługuje tegoroczny Open'er to słyszałem, że to Quattro z Krakowa... Lecz to może być tylko plotka więc proszę o sprawdzenie jej poprawności...:)

10

Odp: Open'er 2008 swiatlo

Quattro napewno stawia scene ale światło chyba też bo ponoć z magazynów 15 tirów wyjechało

11

Odp: Open'er 2008 swiatlo

Światlo stawia Transcolor

12

Odp: Open'er 2008 swiatlo

dach Qarto - fajkiel
światło - Transcolor
Mała scena
dach METPOSERWIS
światło - CRAFTMAN
namioty
TRIAS


AAAA i dzwiek

GMB PROSOUND

Ostatnio edytowany przez krzyzak (2008-07-02 15:57:04)

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

13

Odp: Open'er 2008 swiatlo

I to akurat nic nowego że Quattro, wzeszłym roku tez fajansiarze robili

14

Odp: Open'er 2008 swiatlo

szczerze mówiąc byłem w ramach relaksu i dopiero ostatni dzień mnei zaskoczył i to tez dopiero na chemicalach! to było coś...!!!!reszta-raczej nic nowego,poprawnie wykonana praca na wysokim poziomie!