16

Odp: liberty

Czy może wraz z Mentorem używasz VLX?

Michał Bystrzycki
--------------------

17

Odp: liberty

Młoda wersja oprogramowania i brak solidnego wsparcia ze strony producenta. Nie można się zarejestrować przez stronę. Na mail-e żabojady jakoś też niechętnie odpowiadają. Sporo BUG-ów w sofcie i jakoś nieśpieszno im wydawać łatki. Można napisać bibliotekę ale już jej wyeksportowanie ze spektaklu, coby użyć w innym?? Chyba nie możliwe. Do tego jeszcze te wyskakujące błędy. Zobaczymy może kiedyś wydadzą stabilną wersję hator-a. Może piszą nową wersję skoro nie potrafią odpowiedzieć na maila. Błędy były głównie przy obsłudze inteligencji. Przy obsłudze światła konwencjonalnego spisywał bez większych problemów. Genialnie proste kolejkowanie. Małpa by złapała w pięć sekund. 24 submastery (Przydała by się możliwość użycia jako pola ręcznego). Mi brakuje normalnego clear-a tu jakaś inna filozofia ale idzie się przyzwyczaić. Subiektywnie świetny do żarowego do głowic może za dwa lata. Zresztą inteligencja jest jakimś implantem bo enkoderów brak, znaczy są ale tylko wirtualne na ekraniku dotykowym:)

taka mała recenzja po testech

18

Odp: liberty

clubbeer napisał/a:

Na mail-e żabojady jakoś też niechętnie odpowiadają.

Ale to jest Belgijska firma smile

19

Odp: liberty

artmajster napisał/a:
clubbeer napisał/a:

Na mail-e żabojady jakoś też niechętnie odpowiadają.

Ale to jest Belgijska firma smile

Czyli GoatFuckers

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

20

Odp: liberty

belgijska nie belgijska zawsze mi się wydawało że ADB francuskie i nikt mnie jeszcze nigdy z błędu nie wyprowadził. Człowiek uczy się całe życie a umiera głupi.

21

Odp: liberty

z tego co wiem to głóny oddział jest w Belgii
i mają oddziały w Niemczech i Francji właśnie smile

pozdrówka

22

Odp: liberty

a może vista i 3 kto powie coś o tym?

23

Odp: liberty

ja pracuję od czasu do czasu na jandsie i powiem szczerze że jest niesamowicie fajny stolik
wszystko się robi wizualnie i tak prosto że aż dziw
jednak nie sądzą że zrobi furorę w Polsce bo aktywiści MA działają big_smile
można pobrać ze strony pełną wersję która wypuszcza ArtNet normalnie wszystkie 16 linii
tylko co kilka minut na chwilę ściąga wszystkie wartości na 0
mi opanowanie stolika na manualem zajęło 1 dzień smile

p.s. teraz zaczną się komentarze ... smile
p.s.2 wyprzedając - nie jestem dystrybutorem ani pracownikiem Jandsa

24

Odp: liberty

artmajster napisał/a:

p.s. teraz zaczną się komentarze ... smile
p.s.2 wyprzedając - nie jestem dystrybutorem ani pracownikiem Jandsa

: )

Michał Bystrzycki
--------------------

25

Odp: liberty

nadal wybieram:)

a co powiecie o porównaniu:

vista i3 z     MA onPC command wing?

26

Odp: liberty

uu to totalnie inne zabawki
i3 to konsoleta a MA onPC command wing to wing
ja by brał i3 smile ale to tylko moja opinia

jeżeli porównywać wingi to od jandsa S1 lub S3
S3 - moim zdaniem najlepszy wybór, nawet lepiej niż i3 bo nie ograniczasz się sprzętem w konsolecie
kupujesz dobrego kompa i śmigasz aż miło

27

Odp: liberty

czy ktoś planuje jakiś pokaz adb w poznaniu lub okolicach?
zbliżam się do zakupu...

Ostatnio edytowany przez lewoczko (2012-05-29 21:29:05)

28

Odp: liberty

lewoczko napisał/a:

czy ktoś planuje jakiś pokaz adb w poznaniu lub okolicach?
zbliżam się do zakupu...

napisz maila do Wojtka albo Piotrka z Elwolight
coś się wymyśli smile

-------------------------------
od jutra rzucam palenie.....

29

Odp: liberty

Witam.
Pracuję (a raczej staram się wink ) na Liberty. Powoli ogarniam ten stół - okazuje się, że niektóre rzeczy są banalne  big_smile
Zastanawia mnie, czy istnieje możliwość takiego wpięcia Libka w sieć, aby można było zdalnie sterować światłami z poziomu dajmy na to tabletu na Androidzie. Próbował ktoś może takiego zabiegu? Przydałoby się, bo mam serdecznie dość latania od stołu do reflektora i z powrotem big_smile

30

Odp: liberty

zbinio napisał/a:

Witam.
Pracuję (a raczej staram się wink ) na Liberty. Powoli ogarniam ten stół - okazuje się, że niektóre rzeczy są banalne  big_smile
Zastanawia mnie, czy istnieje możliwość takiego wpięcia Libka w sieć, aby można było zdalnie sterować światłami z poziomu dajmy na to tabletu na Androidzie. Próbował ktoś może takiego zabiegu? Przydałoby się, bo mam serdecznie dość latania od stołu do reflektora i z powrotem big_smile

 


A co to za stół ?