1

Temat: Możliwość przetestowania SGM Pilot 3000

Mam opcje zakupu w/w sterownika (do tej pory pod palcami miałem jedynie pilot 2000 a ten już wymięka), i pytanie - czy są jakieś firmy które przed zakupem mogą "wypożyczyć" sprzęt na przetestowanie? Potrzebuję przed wydaniem kasy sprawdzić czy ten sterownik podoła zadaniu które będzie mu powierzone smile

Ostatnio edytowany przez tomcio (2011-09-19 12:11:38)

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

2

Odp: Możliwość przetestowania SGM Pilot 3000

Na Twoim miejscu uderzałbym pierw do dystrybutora SGM w Polsce, myślę że to właśnie u nich powinna być największa szansa na możliwość przetestowania urządzenia.

3

Odp: Możliwość przetestowania SGM Pilot 3000

Kto jest ich dystrybutorem?

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

4

Odp: Możliwość przetestowania SGM Pilot 3000

po raz kolejny czyjeś lenistwo mnie rozwala. Wchodzisz na stronę SGM i szukasz dystrybutora na PL. Jednak Ci podpowiem : PS TEATR!!!!!!!

5

Odp: Możliwość przetestowania SGM Pilot 3000

Już bez bulwersu poproszę. Bylem na ich stronie, ale nie wiem czemu zaznaczyłem RENTAL zamiast SOLE DEALER i zdziwił mnie wynik (GMB). Nie było żadnego lenistwa, tylko błąd operatora  hmm

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

6

Odp: Możliwość przetestowania SGM Pilot 3000

Ja pracuje dla PS Teatr, który jest dystrybutorem SGM w Polsce, możemy wysłać Tobie sterownik na testy jak również pomóc w kwestii technicznej.

Proszę o kontakt jeżeli jesteś zainteresowany.

Pozdrawiam

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

7

Odp: Możliwość przetestowania SGM Pilot 3000

Jestem zainteresowany tylko muszę dostać potwierdzenie właściciela klubu w którym ma być ten sterownik zmieniany. Czekam jeszcze na cenę tego urządzenia (wysłałem e-maila do PS Teatr).

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)