1

Temat: Martin Freekie

Używał tego ktoś? Krzyżak - zdaje się że macie coś takiego w firmie - możesz się coś wypowiedzieć na temat? Da radę ze światłem konwencjonalnym?

2

Odp: Martin Freekie

zaczynałam na tej konsolecie (stare dobre czasy:)), jeśli nie masz za dużo sprzętu to jest ok (ja miałam wtedy tylko 6 głów i około 10 robocolorów), łatwo robi się sceny i programy, ogólnie w obsłudze stolik przyjemny i w dodatku mały, ale jak mówię to jest on raczej na małe sztuki albo na stałe do dyskoteki. co do wrzucania w niego konwencjonalnego to powinno dać radę, ale ja nie próbowałam, obok freekiego używałam stołu behringera (24 kanałowego) do parów.

3

Odp: Martin Freekie

No jak na razie tylko jakieś małe rzeczy wchodzą w grę wink Problem właśnie polega na tym, że wszyscy mówią że powinno dać radę i ja też podejrzewam że raczej nie ma z tym problemu, ale nikt nie potrafi powiedzieć na pewno big_smile Może spytam w takim razie inaczej: czy po odpowiednim zaadresowaniu urządzenia jest ono od razu dostępne po wybraniu odpowiedniej grupy, czy trzeba je wpisywać za pomocą EDIT? Podejrzewam że z wpisywaniem urządzeń do tej konsolki jest tak (takie przynajmniej wnioski wyciągam z instrukcji), że trzeba po prostu określić na których kanałach jest pan i tilt żeby można było korzystać z joysticka dla ustawień pozycji, no i ustawić sobie kanał dimmera żeby można było korzystać z całej długości suwaka dla ustawienia jasności gdyby się okazało że na tym samym kanale oprócz dimmera są jeszcze jakieś inne funkcje (jeśli się mylę to sprostowanie mile widziane wink), a tak poza tym to wszystko jest od razu dostępne po wyklikaniu odpowiedniej grupy...

Dobra, już panowie z LTT rozwiali moje wątpliwości smile
Temat można zamknąć smile

Ostatnio edytowany przez Marchw (2008-04-03 14:30:41)