1

Temat: Robe LEDForce 7? RGBW

Robe LEDForce 7? RGBW

http://www.robe.cz/typo3temp/pics/0ef7b81230.png

Pytanie standard: kto miał przyjemność (lub niep...) pracować na tym reflektorze (bądź na samej serii Ligh4ce)? Odczucia, wrażenia, jak oceniacie moc samej lampy czy wystarczająca czy też nie?

2

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

W Ostrowcu Św. jest 28-32 szt (nie pamietam dokładnie) na 18 diodach z tym że RGB. Na dwóch kreskach z wysokości 6-7m są w stanie pokolorować cały Flor.. Dobrze oddają barwy są w trybie RGB 3ch wiec można się nimi dość dobrze pobawić korzystając z efektów (nie ma tam szaleństw ale na avo touch cos tam zrobisz.

fota z Shakin' Dudi... a u sialalala

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-08-03 12:45:05)

Post's attachments

IMAG0210.jpg 607.77 kb, 3 downloads since 2011-08-03 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

3

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

dzięki wielkie van wink

4

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

Z 18`tkami RGBW pracowalem dosc sporo i generalnie bardzo fajnie daj rade, ogolnie bardzo bardzo polecam. Co do maluchow to mialem tylko dwa na testach, jak dla mnie za slabe, ale zalezy do czego potrzebujesz.

5

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

pomieszczenie zamknięte (kluby) od czasu do czasu estrada mobilna, do takiego zastosowania, na estradę na pewno 18, w zamkniętych w drodze dedukcji pewnie 7 by mi styknęła smile

6

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

To spokojnie te 7`ki Ci dadza rade

7

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

ok, jeszcze jedna kwestia związana z zasilaniem, ponieważ na stronie producenta nie znalazłem takiej informacji: przewód zasilający zespolony z obudową, gniazda PowerCON czy IEC?

8

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

kabelek połączony... DMX 5 pin

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

9

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

rozumiem, dzięki krzyzak

10

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

w tych w Ostrowcu są xlry 3ki a do zasilania służą Iecki wlot i podaj dalej.

11

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

rozumiem van, z drugiej strony możliwe jest, że w Ostrowcu zamontowane są np. wcześniejsze wersje/podobna seria tych lamp?

12

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

Panowie panowie w 18 są złącza IEC  w 7`emkach są kabelki na stałe w większości są DMX`y 5`tki można zam ówić wersję z trójkami

13

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

ooo to dobrze wiedzieć kiju, że jest taka możliwość, bo już rozglądałem się za przejściówkami tongue

14

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

Generalnie przejściówki to troche słabawy pomysł, bo zawsze ale to zawsze mogą się pogubić. Lepiej poprostu przy zamówieniu zaznaczyć sprzedawcy, że kategorycznie chcemy 3pin.

15

Odp: Robe LEDForce 7? RGBW

słuszna uwaga, będę o tym pamiętał przy składaniu zamówienia smile