16

Odp: bezprzewodowy dmx

hehe tez tu jestes Piotrku G czy to pomylka;):)?????? opis parametrow pasuje to twojej typowo technicznej pozytywnej osobowosci . pozdrawiam smile

17

Odp: bezprzewodowy dmx

Pojawi sie wktótce Wirelles solutions Ethernet ART Net a potem inne nadajniki tej samej firmy: ETC Net2, pewnie CompuNet czy jak to sie nazywa.

Są tez RX - y o mniejszych wymiarach i cenach....

Michał Bystrzycki
--------------------

18

Odp: bezprzewodowy dmx

bart_krk napisał/a:

hehe tez tu jestes Piotrku G czy to pomylka;):)?????? opis parametrow pasuje to twojej typowo technicznej pozytywnej osobowosci . pozdrawiam smile

Jestem, jestem smile

19

Odp: bezprzewodowy dmx

A co sadzicie o Stage Line WT-1DMX ?

Michał Bystrzycki
--------------------

20

Odp: bezprzewodowy dmx

Koledzy pytanko, czy jest do ściągnięcia ( oczywiście w ramach prawa wink) program do obliczania transmisji Wireless Solution WDMX Toolbox?

21

Odp: bezprzewodowy dmx

Pewnie nie ma... ale polecam Radiolink:

http://www.cplus.org/rmw/english1.html

Używałem co prawda nie do WDMX'a tylko do normalnych sieci WLAN ale zasady te same obowiązują.

I piracić niczego nie trzeba...

22

Odp: bezprzewodowy dmx

nie do końca o to mi chodzi, WDMX ma program w którym wpisujesz z jakich nadajników/odbiorników korzystasz, potem na jakiej wys. masz antenę i jaką , czy są jakieś przeszkody i podajesz drewno, metal itd. a program Ci mówi jaką bezpieczną transmisję osiągniesz dla tych warunków

23

Odp: bezprzewodowy dmx

W życiu nie uwierzę w żadne obliczenia jakości sygnału przez przeszkody. Nawet w przybliżeniu.

Jak duże odległości chcesz osiągać? Kilkaset metrów?

24

Odp: bezprzewodowy dmx

nie, ale jeśli możesz się czymś wesprzeć to czemu z tego nie skorzystać, program bierze pod uwagę jakiej anteny używasz, wysokości rozmieszczenia nadajnika/odbiornika, może Cię wspomóc. przecież nie mówię, że to miało by być wyrocznią.

25

Odp: bezprzewodowy dmx

No to właśnie do tego jest Radiomobile. Mówię Ci...

26

Odp: bezprzewodowy dmx

ok. spojrzę, może faktycznie masz rację

27

Odp: bezprzewodowy dmx

Tu masz w razie czego trochę więcej szczegółów