1

Temat: Scanic Club roatry 12 MIDI

Witam.
Mam pytanie odnośnie kontrolowania tego sterownika za pomocą innego urządzenia ,które będzie wysyłać sygnał midi.Mianowicie mam klawiature Prodipe MIDI 49 usb i sprawa wygląda tak kazdy klawisz na klawiaturze to scena czyli wciskam klawisz na najniższej oktawie u mnie jest to -3 jest 1 scena i tak w górę aż do 15 banku (8 scen w jednym banku).Na najwyższej oktawie jest 15 bank ( 8 scena ) jest to przedostatni klawisz na klawiaturze.Kiedy wciskam ostatni zapala sie chase 1.Postanowiłem sprawdzic co dzieje się gdy podłącze go pod mixer behringer ddm 4000.Tu sprawa wygląda zupełnie inaczej kolejność jest zupełnie inna wciskałem różne przyciski zmieniały sie sceny banki w różnej kolejności udało sie tez kontrolowac 6 chase'ów.I pytanie jest teraz takie od czego zależy to rozprowadzanie sygnału ta kolejność ze na klawiaturze midi jest w kolejnośći ale nie całe 30 banków tylko 15 a na mixerze zupełnie inaczej czy da się to jakoś uporządkować ? Dodam ze gdy wciskam midi/rec na moim scaniuc zapala mi sie cos takiego MIDI 1-16 moge wybrac kanał midi 1-16 ale jakims cudem wszystko zapiało sie na 1 midi.Nie ograniam tego do konca ,dlatego proszę o pomoc ! 

Z góry dziekuje Damian.