Temat: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

Witam

szukam jakiegoś ridera ROBERT JANOWSKI albo info na ten temat

2

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

Ja Janowskiego robiłem jakieś 2-3 miesiące temu. Żadnego ridera odnośnie światła nie było.
Dwa tygodnie przed koncertem został wysłany do zespołu cały plan światła czyli 8x MAC 700, 6xMAC 700 Wash, 4x MAC 250 Wash, 12x Xeos Stripeled 800.  Jedyną odpowiedzią jaką dostaliśmy to cytuje: ..."światło ok. Proszę tylko w odpowiednich momentach wydobywać światłem osoby grające solówki"
Punktak przydawał się w 100% smile

3

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

Robiłem Janowskiego wiele razy, daj tyle światła ile możesz i zaświeć najlepiej jak potrafisz, nie mają ridera oświetleniowego, ale jak pokpisz temat to się mogą wkurzyć! follow spot niezbędny, Janowski lubi sobie połazić przed sceną - tzn. tam gdzie nie ma światła tongue

4

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

kajmar888 napisał/a:

follow spot niezbędny, Janowski lubi sobie połazić przed sceną - tzn. tam gdzie nie ma światła tongue


A jak spota ni ma to prosi o więcej światła na publike... najczęściej odpalają blindy a jak za mało to jak są to sunstripy smile

5

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

U mnie to było tak że janowski oczywiście w follow ale i też na samym początku zostało powiedziane że solówki koniecznie do zaświecenia. Na to też zwracają dużo uwagi

6

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

dostałem rider nie jest zbyt rozbudowany ;] i troszkę wg. mnie napisany przez kogoś kto nie ma o tym pojęcia są w nim 10xmac500 8xmac600 trochę par64 itd i do tego wymagana konsola GrandMA Full size ale nie maja swojego świetlika i co ciekawsze nikt nawet nie zaglądną na scenę co wisi wiec rider wg, mnie tylko po to żeby nie zrobić imprezy na 6 parach ;p

Ostatnio edytowany przez losmichal (2011-06-24 15:16:08)

Post's attachments

JANOWSKI PROJEKT - oświetlenie 2010.pdf 322.32 kb, 73 downloads since 2011-06-24 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

7

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

Pany mam w sobotę Janowskiego... jest rider ale nie wiem czy ktoś to ogarnia w sensie realizacji .. Ktoś coś wie?

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

8

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

robilem Janowskiego na evencie w hotelu jakis czas temu. kasa nie była za duza wiec powiesilem 5xmac 500 i 2x mac600 troche parów ledowych i nie bylo problemu, nie maja swojego oświetleniowca ale podobno akustyk ma kilka uwag co do światła ale mi nic nie mówił

9

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

a to luz... dostanie 8 x MAC 700  24x MAC 101 4xMAC301 ... tongue

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

10

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

mi tez mówiono że akustyk ma uwagi do oświetlenia ale słowem się nie zająkną na ten temat na koniec tylko podziękował ze

11

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

ale najlepsze jest to w tym wszystkim jaka ma być deska ... bhaaa lol

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

12

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

Ciekawe co zrobi pan akustyk jak przyjedzie firma z konsoletą, bo ją pożyczy, a nikt jej nie będzie umiał obsługiwać smile Ciekawe czy ją zaprogramuje smile Zastanawia mnie dlaczego piszą jakich konsolet nie może być skoro i tak nie mają realizatora, a akurat komuś może sie dobrze świecić na SGM bo go najlepiej zna.

13

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

He maiłem taka sytuację na festiwalu w Węgorzewie. Jakaś gwiazda wysłała rider oświetlenia i realizator zażyczył sobie zestaw AVO  z odpowiednim softem itd...  Jak przyjechał godzinę przed jobem i zdziwiony że ja nie znam się na biegle na AVO.. i skończyło sie tak że świecił na moim żydzie ... i tak się zastanawiałem po co pisać takie rzeczy.
P.s. Zaznaczę że kapela z UK ...

Co do Janowskiego to tak samo było z Brathankami czy Leszczami

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

14

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

miałem tez takiego świetlika który chciał AVO albo GRANDMA okazało sie ze nie umie żadnej obsługowa zaprogramowałem mu na avo 8 programów i na tym świecił 1,,5 godzinny koncert

15

Odp: [Poszukuje] ROBERT JANOWSKI

Sluchajcie moim zdaniem to troche wynika ze specyfiki naszego podejscia i jasnosci pisania riderow technicznych. wszyscy ktorzy dluzej w naszej branzy pracuja wiedza jak to sie mniejwiecej odbywa. Podobnie jest z realizacja.
Moim zdaniem, realizator swiatla wcale nie musi znac konsolety. ZADNEJ. WYbiera do produkcji robionej przez siebie taka konsole na jakiej mu sie dobrze pracuje. Zauwazcie, ze  Lighting designer, Lighting director, Board operator to zupelnie inne stanowiska!