Temat: Light Jockey - Mac 250 Krypton

Witam
Mam pytanie
- jak utworzyć bibliotekę Mac 250 Krypton w Light jockey-u?

2

Odp: Light Jockey - Mac 250 Krypton

http://www.martin.com/service/Software/ … J/list.asp tu powinna być

3

Odp: Light Jockey - Mac 250 Krypton

thx

4

Odp: Light Jockey - Mac 250 Krypton

Witam.Mam taki problem,W LJ,nie mogę znalezć dodanego (importowanego ) wcześniej urządzenia.Wchodząc w soft,urządzenie teoretycznie jest lecz nigdzie w bibliotece tego nie widać.....może ktoś miał podobny problem lub,domyśla się jak temu zaradzić?Pozdrawiam

5

Odp: Light Jockey - Mac 250 Krypton

Nie raz są pod inną nazwą... Ja np. po dodaniu jakiś głów miałem ja na liście jako OTHERS... Poszukaj smile

6

Odp: Light Jockey - Mac 250 Krypton

Była gdzieś aplikacja do dodawania nowych fixtures do LJ. Poszukaj na stronie martina.

7

Odp: Light Jockey - Mac 250 Krypton

Bartek_16 używasz tych MACów? I jak Ci się sprzęt podoba? Mogę zapytać ile tego masz i gdzie stosujesz w jakich warunkach?

8

Odp: Light Jockey - Mac 250 Krypton

Bartek_16 -  czuje że używasz wersji 2.5 LJ. Niestety nowe fixtury nie chcą poprawnie działać na tym programie (a przynajmniej nie mam pojęcia jak zrobić żeby działały poprawnie). Trzeba by napisać do dab-system żeby wypuścili "ulepszone" sterowniki do wersji 2.9.

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

9

Odp: Light Jockey - Mac 250 Krypton

Witam,
woocash84 - pracuje ostatnio na 250 krypton dość często i jak narazie uważam że to bardzo dobry sprzęt .
Głównie stosuje je wewnątrz, gdzie się świetnie spraawdzają (małe salki, domy kultury etc.)
W zależności od sali, ale mam przeważnie z 6 sztuk + inne (pary,strobo etc.)
Ogólnie wszystko ok. Śmiiało moge ci je polecić.
Napisz do czego Ci potrzebne?
Bo wiadomo, że zawsze można kupić coś z CMY, czy zoom etc.
Pozdrawiam Bartek

10

Odp: Light Jockey - Mac 250 Krypton

Osa,dziękuję za podpowiedz/Lecę to sprawdzić...!   big_smile

11

Odp: Light Jockey - Mac 250 Krypton

Osa,bardzo Ci dziękuję,było dokładnie tak jak napisałeś....!Pozdrawiam smile