Temat: Futurelight phs 260 Wasze opinie...

Witajcie, jak zapewne dało się zauważyć dołączyłem do forum dziś i na wstępie mam pytanie odnośnie opinii na temat tych główek.
Pracuję w Domu Kultury i mamy kupić 8 sztuk tych głów. Czy Waszym zdaniem dadzą radę na imprezce plenerowej (scena 8x6) i w jakiej konfiguracji najlepiej ich ustawić? Jeśli chodzi o występy gwiazd to nie będziemy szaleć tylko skromnie kapele do 15 tys. (czyli disco polo i jakieś tańsze żywce).
Oprócz tego będę miał 24 sztuki parów ledowych 64 (zwykłe 300Watt'owe również), dymiarka jakaś mocniejsza i stolik Chamsys magicq pc.
Możecie jakoś zaopiniować te głowy? i czy 8 sztuk będą fajnym efektem? (Wiem, że wszystko zależy od świetlika, ale załóżmy że poświęcę się solidnej nauce)

2

Odp: Futurelight phs 260 Wasze opinie...

Mogę Ci tylko powiedzieć, że dadzą rade i jak na budżetowy sprzęt dają całkiem dużo światła.

3

Odp: Futurelight phs 260 Wasze opinie...

powiem Ci tak, pracuje na phs 280. Absolutnie odradzam te głowy, gubią focus, goba nie trzymają pozycji, ostatnio 1,5 godziny odpalałem w nich lampy ( lampy są świeże) no i nie mają ani zooma ani cmy. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!

4

Odp: Futurelight phs 260 Wasze opinie...

Sorry chłopaki PHW mają być... czy to jest duża różnica?

5

Odp: Futurelight phs 260 Wasze opinie...

wydaję mi się stary że w jakości wykonania i samego światła wypluwanego przez główkę niewiele się zmieni!!! Poczekaj na promocję w ltt na maci 250 entour/krypton i będziesz miał święty spokój

6

Odp: Futurelight phs 260 Wasze opinie...

dts xr5 polecam smile na taka scenę świetne główki.

7

Odp: Futurelight phs 260 Wasze opinie...

O futurelightach nie mam dobrego zdania. Przewinęło mi się tego troszkę przez serwis i tak najczęściej:
Padnięte sterowniki silników krokówek, zajechane łożyska w silnikach tilt, odklejona soczewka prism, nieprecyzyjne ustawianie się tarcz gobo i kolor, i jeszcze pewnie by się co nieco znalazło, ale z głowy wyleciało.

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

8

Odp: Futurelight phs 260 Wasze opinie...

tomcio napisał/a:

ale z głowy wyleciało.

W sensie że pozostałości po prostu wypadły smile

9

Odp: Futurelight phs 260 Wasze opinie...

Miały prawo - trochę tego przerabiam, zwłaszcza płyt głównych z laptopów, a teraz zaczął się sezon na naprawy stołów mikserskich...

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

10

Odp: Futurelight phs 260 Wasze opinie...

tomcio napisał/a:

Miały prawo - trochę tego przerabiam, zwłaszcza płyt głównych z laptopów, a teraz zaczął się sezon na naprawy stołów mikserskich...

OOOO to moze mi kolega nareperuje plyte z mojego lapka wink

11

Odp: Futurelight phs 260 Wasze opinie...

Pisz na pw co by tematu nie zaśmiecać, ew email: serwis@pro-sys.pl

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)