16

Odp: tani stół do świecenia

9-10 tys zl w zaleznosci czy wersja z wbudowanym ekranem w case czy sam stol, ale ogolnie jak wszyscy wiedza ekran nie jest konieczny do pracy na tym stole:)

17

Odp: tani stół do świecenia

Żadnych awarii czy nieprzewidywanych błędów w działaniu nie odnotowałaś?

18

Odp: tani stół do świecenia

wiem, że to może brzmieć niesamowicie, chińska rzecz, która działa:), ale ten stół naprawde działa, ani razu mi się nie zaciął, a nawet gdyby coś się stało podczas transportu to kontakt z fabryką jest bezproblemowy, przedstawicielka bardzo mi pomogła w wytłumaczeniu jak wymienić fixtury w stole (te ktore sa na stale w stole). Jeszcze padało pytanie o przetestowanie tego stołu, nie sądze żebym była jedyną osobą w polsce która posiada ten stół, na pewno nie jestem jedyną która na nim pracowała:). mój stół znajduje się w koszalinie, a ja tymczasowo w poznaniu, ale jak coś to zawsze po dogadaniu przez maila jest jakaś możliwość obejrzenia:)

Odp: tani stół do świecenia

A ja chyba dla ciekawości policzę posty szydzące z chińskiego sprzętu... (taki mały off top)

20

Odp: tani stół do świecenia

ala napisał/a:

(...) a nawet gdyby coś się stało podczas transportu to kontakt z fabryką jest bezproblemowy, przedstawicielka bardzo mi pomogła w wytłumaczeniu jak wymienić fixtury w stole (te ktore sa na stale w stole).(...)

I jak jest z tymi sterownikami do urządzeń których od nowości nie ma wpisanych w stole? Taki sam system pisania jak w AVO? Jest jakaś instrukcja do tego stołu?

21

Odp: tani stół do świecenia

istrukcja do tego stolu wyglada tak jakby ktos wzial instrukcje do avo i skorzystal tylko z opcji znajdz zamien nazwe stołu, sterowniki pisze się identycznie (albo sciaga ze strony avolites), potem kompresuje za pomoca specjalnego programu cachebuilder, a nastepnie wrzuca na stół, i wtedy masz przez cały czas na stole sterowniki do tych urządzeń , z których najczęściej korzystasz, a wrzucanie sterownikow z dyskietki wyglada tak samo, czyli po prostu wkladasz dyskietke i wtedy zaczynasz wpisywac urządzenia

22

Odp: tani stół do świecenia

No to wygląda że na własne potrzeby dla dopiero co rozwijającej się firmy jest to super sprawa smile Super, dzięki smile
Powiedz mi jeszcze czy próbowałaś podłączać tablet AVO i czy współpracował? smile

23

Odp: tani stół do świecenia

nie mam tego tabletu wiec nie mialam nawet jak sprawdzic, ale jest mozliwosc podlaczenia go wiec sadze ze bedzie dzialac, sadze ze sam sytem na jakim działa ten stół tez za dużo nie różni sie od tego co jest w avo