1

Temat: tani stół do świecenia

chce kupić dodatkowy stół do firmy i zastanawiam się nad zakupem jednego z chińskich wyrobów (kontynuując panującą na forum chińską manie:)). Mam poki co do wyboru Dezeletric DIGI 1024 (podróbka Futerlight'a CP 1024) lub STONE 2048 (jak pearl 2008). Ponieważ na żywo nie spotkałam się jeszcze z tymi stołami więc proszę o waszą opinie, może ktoś z was już je widział lub na nich pracował, jak u nich z awaryjnością i jak się mają do orginałów. Czekam na wasze posty.

2

Odp: tani stół do świecenia

witaj. wiadomo ze czesto jest tak ze firma nie ma pieniadze na duze ruchy sprzetowe , ale trzeba sie zastanowic kupujac chynczyka
czy ma byc to sprzet  na lata , czy producent ma dla nas biblioteki i updaty stolu i w koncu co z serwisem , bo droga do chin jest dluga i niebezpieczna:):) moim zadanim lepiej jednak kupic cos na raty lepszego lub np uzywany stol dobrej marki ( grandMA pico jest na allegro )lub na forum w ogloszeniach kolega mial dlite.Nie wiem moze te stoly sie do czegos nadaja , nie pracowalem na zadym z nich ale co jesli wyskoczy kiedys w nim jakich blad po chinsku???

3

Odp: tani stół do świecenia

bart_krk napisał/a:

... ale co jesli wyskoczy kiedys w nim jakich blad po chinsku???

: )

Avolites Tiger?
Bartek pracował na PC WING-u czy jakoś tak i jest zadowolony - może to jest opcja?

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: tani stół do świecenia

wiem że chińczyki nie są dość sprawdzone i mają ogólnie opinie gorszych ale mimo wszystko lize że jest ktoś na forum kto się z nimi spotkał, stoły które wymieniłam są szeoko używane w USA u nas jeszcze niezbyt. Mam już dwa stoły i teraz po prostu chce kupić jakiś jeden na dodatkowe imprezy (choć i tak to się żadko zdaża bo wtedy ludzi do świecenia brakuje:)). Widziałam jakie ceny osiąga na aukjach grandma i jaką ene ma nowy avo tiger, jeśli nie będe miała żadnej pewności co do działania tych stołów ani nie będe mogła ich sprawdzi to pewnie zdecyduje się na coś firmowgo. ale póki co mam pytanie czy ktoś pracował na chińzykah i zy ma jakieś wrażenia pozytywne lub negatywne po pracy z nimi, bo wiem że uprzedzenia co do ogólnej masy chińskich produktów są.

5

Odp: tani stół do świecenia

Michal wspomniał o PC. Ala - nie rozważasz tej opcji? Z tego, co słyszalem od różnych realizatorów laptop staje się coraz częściej opcją backup'ową przy imprezach: bierzesz stół + laptopa i winga.
Skoro firmy (i to te średniej wielkości) wchodzą w takie rozwiązania, to może warto się nad tym zastanowić? Wersje off-line'owe są dopracowane więc z tym problemów nie powinno być.

6

Odp: tani stół do świecenia

W dziale "Ogłoszenia" pisał o takim rozwiązaniu bart_krk. Ja widziałem "w akcji" winga do Vectora Compulite'a i naprawdę-mniejsze czy średnio-mniejsze sztuki spokojnie można na tym zrobić. A jeszcze w domu spokojnie można sobie część rzeczy przygotować i tylko na miejscu skorygowac np. pozycje.

7

Odp: tani stół do świecenia

ja używam już LJ więc na PC raczej kolejnego brać nie będe, jako drugi stół mam messenger 1 od glp, jest to bardzo intuicyjny stół, można na nim zrobić fajne sztuki. Kolejny stół chce żeby był mniej więcej raiderowy(chodzi mi o sposób działania), ale nie chce na niego za dużo kasy wydawać, dlatego te chińczyki mi pasują, one cenowo wychodzą około 1300 EUR. Ale skoro już taki dałam tytuł to wrzucajcie pomysły na tanie stoły na pewno takie informacje przydadzą się wszystkim użytkownikom forum, a ja będe czekać aż odezwie się ktoś kto pracował na chińczykach:).

8

Odp: tani stół do świecenia

ostatecznie mimo wszystko kupiłam chińczyka, jak dotąd uczyłam się go w domu i bardzo fajnie się na nim pracuje, ale ja wczesniej nie miałam za dużo do czynienia z perłą wiec nie miałam z czym porównywać, ale ponieważ na ostatniej imprezie jakiś świetlik wylał mi piwo na laptopa to musiałam wziąść stona 2048 na kolejne imprezy, pracowało na nich dwóch innych świetlików którzy na codzień pracują na perle i mówią że nie ma różnicy między perłą stone oprócz opisów na panelu przednim:)

9

Odp: tani stół do świecenia

Hmmmmmmm dawaj zna jak i co z nim. Moze to będzie ciekawe rozwiązanie na male sztuki

10

Odp: tani stół do świecenia

Pytanie? Gdzie i za jakie pieniądze można w europie zakupić stone 2048

11

Odp: tani stół do świecenia

ja sprowadzałam stone prosto z chin, ale wiem że czasami pojawia się na ebayu, oczywiście nie polskim, najczęściejna niemieckim, na amerykańskim cały czas są jakieś oferty, w usa te stoły są bardzo popularne. w galerii zamieszcze zdjęcia stone razem z wnętrzem, widać tam jak dobrze jest wykonany, nie ma latających nitek kleju ani kropel z lutownicy.

12

Odp: tani stół do świecenia

Alu, masz jakiś namiar na importera sprzętu oświetleniowego z Chin w Polsce? Kogoś u kogo można sprzęt przetestować i pooglądać? Wiadomość o tym że zakupiłaś stół jest z grudnia 2007 więc już go na pewno wystarczająco sprawdziłaś i jesteś w stanie wypowiedzieć się na temat działania tego stołu?

13

Odp: tani stół do świecenia

Przepraszam, sierpień 2008, ale część sezonu stolik z Tobą przeżył....

14

Odp: tani stół do świecenia

stół dostałam na początku sezonu sprawdziłam go i przeżyłam z nim wiele niezapomnianych imprez:), działa identycznie jak avolites, są niewielkie różnice typu że rolka jest metalowa a nie szklana czy porcelanowa jak jest w orginale, ale ogólnie nie wpływa to na pracę na nim. co do importera to właśnie załatwiam sprowadzenie kilku sztuk tych stołów więc jak jesteś zainteresowany pisz na maila

15

Odp: tani stół do świecenia

a z czystej ciekawości ile taki stolik kosztuje??