Temat: Nowy naświetlacz dts

Widzieliście to urządzonko?http://www.dts-lighting.it/viewdoc.asp?co_id=1179&LG=en&Tipo=1

powiem Wam że mi się podoba, szczególnie w matrixie wygląda obiecująco. ciekawe tylko jaka cena?
może Krzysiek coś Nam więcej powie...:)

2

Odp: Nowy naświetlacz dts

Fos Dynamic ma IP65, moze byc wykorzystywany do oswietlania horyzontow, scian itp oraz wlasnie jako matrix. Kolory wychodza ok na urzadzeniu oraz plama swiatla tez rownomiernie rozlozona, nie ma sie do czego przyczepic, waga niska, wykonanie solidne, diody dzialaja na wysokim poziomie, prosta obsluga od 3 do 45 kanalow maksymalnie. Na ta  chwile jest to ok 5tysiakow netto ale mam dostac nowe ceny na to po targach.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

3

Odp: Nowy naświetlacz dts

http://www.youtube.com/watch?v=i0lWqLk6Ego

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

4

Odp: Nowy naświetlacz dts

Hej. jaka cena?

Michał Bystrzycki
--------------------

5

Odp: Nowy naświetlacz dts

KrzysztofKlak napisał/a:

Fos Dynamic ma IP65, moze byc wykorzystywany do oswietlania horyzontow, scian itp oraz wlasnie jako matrix. Kolory wychodza ok na urzadzeniu oraz plama swiatla tez rownomiernie rozlozona, nie ma sie do czego przyczepic, waga niska, wykonanie solidne, diody dzialaja na wysokim poziomie, prosta obsluga od 3 do 45 kanalow maksymalnie. Na ta  chwile jest to ok 5tysiakow netto ale mam dostac nowe ceny na to po targach.

6

Odp: Nowy naświetlacz dts

: ) przepraszam

Michał Bystrzycki
--------------------

7

Odp: Nowy naświetlacz dts

Urzadzenie fajne, ogolnie kilka firm cos podobnego prezentowalo ostrtatnio, pytanie jak bedzie cena po targach i ktora z firm bedzie miala produkt w najlepszym pulapie cenowym. Przy cenie 5000zl wielkiej rewolucji na rynku rentalowym niezrobi "bo to 10 paneli z flesza"

8

Odp: Nowy naświetlacz dts

Kiju: Kto jak, kto ale Ty odnoszenie czegoś do Flash-a mógłbyś sobie darować smile - nawet jeśli cena jest wyższa x 8. Oboje wiemy jak działa/lub nie działa tania chińszczyzna. Pewnie, że 5000zł to sporo jak na panel LED, tylko że tutaj jest 15 niezależnych punktów full RGB. Widziałem to osobiście i do wykonania również nie można mieć żadnych zastrzeżeń.
A tak przy okazji jaka cena  (ale realnie) za to urządzenie jest wg Ciebie do zaakceptowania.

9

Odp: Nowy naświetlacz dts

Jak dla mnie jak najbardziej cena  jest ok.  Wiadomo ze przy wiekszych ilosciach, odpowiedniej formie platnosci tp. mozna sie dogadac o jakis rabat. Nieczarujmy sie, ze kupimy profesjonalny super naswietlacz led za 2200 zl brutto w detalu. Cos co jest porzadnie wykonane, ma kontorle jakosci, serwis gwarancyjny itp. musi swoje kosztowac. NIE MA mozliwosci wyprodukowania dobrej jakosci ledline`a za 500 zl. Generalnie takich produktow jest na rybku kilka, cos podobnego ma coemar, robe, martin. Kazdy z tych produktow ma swoje plusy i minusy, ale jest to ten sam poziom cenowy i jakosci wykonania.

Co do odniesienia do flasha to niestety ale w przypadku paneli led jest to maksymalnie ciezki temat. 90% wlascicieli firm wlasnie tak rozumuje. Oczywiscie 100% odbije sie to czkawka w postraci zepsutych wiecznie sypiacych sie paneli, niieswiecacych sekcji, tajmnieczego migania itp.

Niestety z tego co rozmawialem z wlascicielami firm rentalowych oni jasno okreslili ze gorna granica za porzadny panel jaka moga "dac" jest 2500 zl netto. Wiecej poprostu niezaplaca kupia flashe a jezeli realizator bedzie chcial lepsze ledline to albo je wyrentaluja albo zrezygnuja ze sztuki bo im sie niekalkuluje. Na przecietny event trzeba miec 50 ledline`ow, niestety
50x 600 = 30 000
50x 5000 = 250 000
wiec decyzja rentalowni jest taka a nie inna...

Ostatnio edytowany przez kiju (2011-04-11 21:17:29)