1

Temat: Szukamy pracowników

Mała firma  (konstrukcje sceniczne, ekrany video i światło) szuka pracowników:

- technik/operator konsolety:   dobrze widziana znajomość systemów MA-LIGHTING, AVOLITES. potrzebujemy przeszkolić 2 techników do obsługi systemu KINESYS. Oferujemy ciężką pracę za średnie pieniądze (wypłacane raczej regularnie).   


- handlowiec/obsługa klienta:    potrzebujemy osoby która będzie odpowiadała za kontakty z dotychczasowymi klientami i szukała nowych smile    miejsce pracy:  głównie Warszawa.   Firma oferuje mieszkanie, i po okresie próbnym samochód. 

więcej info:

grzegorz.niemczyk@vgc.com.pl  ,  600-002-311

2

Odp: Szukamy pracowników

VGC napisał/a:

Oferujemy ciężką pracę za średnie pieniądze (wypłacane raczej regularnie)

Prima Aprilis był wczoraj ?

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

3

Odp: Szukamy pracowników

avekamil napisał/a:
VGC napisał/a:

Oferujemy ciężką pracę za średnie pieniądze (wypłacane raczej regularnie)

Prima Aprilis był wczoraj ?


tak - był wczoraj.

4

Odp: Szukamy pracowników

avekamil napisał/a:
VGC napisał/a:

Oferujemy ciężką pracę za średnie pieniądze (wypłacane raczej regularnie)

Prima Aprilis był wczoraj ?

Uważam że ogłoszenie jest uczciwe, bez owijania i ściemniania jakie to kokosy a później tylko rozczarowanie... Szacunek za szczerość.

Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy.
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !

5

Odp: Szukamy pracowników

Stanley napisał/a:

Uważam że ogłoszenie jest uczciwe, bez owijania i ściemniania jakie to kokosy a później tylko rozczarowanie... Szacunek za szczerość.

Szczerość, szczerością, ale to brzmi trochę "obelżywie". Tak jak by się nie szanowało potencjalnego pracownika.

Będziesz dla nas zapieprzał jak wół - a kiedyś ci zapłacimy jakieś tam pieniądze...

Najważniejsze w pracy jest to żeby pracownik dostawał wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy. Nie można robić założenia że ktoś będzie nakurwiał ponad siły i będzie miał za to średnie pieniądze ( nieadekwatne do wykonanej pracy ).

Tak, tak - wiem, że to marzenie, aby w Polsce był taki system pracy...

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

6

Odp: Szukamy pracowników

avekamil napisał/a:
Stanley napisał/a:

Uważam że ogłoszenie jest uczciwe, bez owijania i ściemniania jakie to kokosy a później tylko rozczarowanie... Szacunek za szczerość.

Szczerość, szczerością, ale to brzmi trochę "obelżywie". Tak jak by się nie szanowało potencjalnego pracownika.

Będziesz dla nas zapieprzał jak wół - a kiedyś ci zapłacimy jakieś tam pieniądze...

Najważniejsze w pracy jest to żeby pracownik dostawał wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy. Nie można robić założenia że ktoś będzie nakurwiał ponad siły i będzie miał za to średnie pieniądze ( nieadekwatne do wykonanej pracy ).

Tak, tak - wiem, że to marzenie, aby w Polsce był taki system pracy...


Panowie,

to ogłoszenie absolutnie nie jest obelżywe!   Każdy kto pracuje w tej branży wie że jest to ciężki kawałek chleba! 
nie ściemniałem że "super praca za dobre pieniądze" - sami wiecie że nie jest to realne....   nigdzie tez nie napisałem że "trzeba zapieprzać jak wół - a kiedyś będą jakieś tam pieniądze..."

pozdrawiam.