Temat: Stół do świateł

Zdecydowanie kupię stół do świateł min.512 kanałów dmx,  może być SGM SC24 najlepiej używany

2

Odp: Stół do świateł

witaj my mamy sgm sc 24 ale nie wiem czy go sprzedajemy jest po generalnym remoncie jutro bede w firmie to zapytam , ale polecic Ci moge inny stol  , sam przesiadlem sie z sgm sc 24 na magiQ PC wing dwa lata temu jakies .
Stolik kosztuje chyba 5 tys do tego 2 tys za laptopa z dotykowym ekrenem(MOZE BYC BEZ ALE Z DOTYKOWYM JEST BARDZO WYGODNIE)
Ma dwie linie dmx , szybko i latwo wpisuje sie urzadzenia ( wybierasz jakie urzadzenie potem tylko szybka komenda "ile glow @ z ktorego wyjscie dmx , od jakiego adresu i ile zajmuje kanalow i juz masz gotowe !!!!! wiem jak to jest na sgm, oczywiscie odwracanie pan.tilt jest z poziomu stolu a nie z poziomu kraty jak jest na sgm!!!:):)   

do tego kolory goba sa gotowe na stole , dodajesz kilka pozycji , kilka efektow ( oczywiscie jest tam tez generator efektow )  dodajesz jakis chasik  ( tez bardzo szybko i intuicyjnie robi sie je ) i podstawy masz gotowe .
Kazdej scenie mozna wpisac czas wejscia ,zejscia sceny , czas przejscie pan.tilt czas wejscie goba  czas wejscie koloru .do tego oczywsicie dowolna ilosc grup i dowolna ilosc playback ow . co do samych suwakow i fleszy , suwaki moga byc oczywiscie masterem , suwakiem rozmiaru efektu , suwakiem szybkosci efektu, suwakiem HTP lub LTP , przyciski moga bys fleszem , go/back , lub toggle, do tego sa jeszcze dwa przyciski go , stop , ktore tez mozna definiowac.
Naprawde polecam . Obecnie pracuje na grandMA light ale z usmiechem na twarzy wracam do niego.jedyne co bedzie Ci porzebne to drugi stol(np alfa)do swiatel zarowych dla wygody !!! strona producenta to http://www.chamsys.co.uk/

ps nie pracuje w firmie ktora jest dystybuteorem na Polske ze go tak zachwalam smile:):)pozdrawiam

3

Odp: Stół do świateł

Jeżeli jesteś zainteresowany to mam do sprzedania używanego Compulite d-lite`a 24/48 cena 20 000 zł

4

Odp: Stół do świateł

Witam, jeżeli ten sgm jest na sprzedanie to bardzo chetnie, co do sterowania przez Pc to niechętnie znam magica ale na plenery raczej odpada do klubu ok.

5

Odp: Stół do świateł

hehe plenery odpadaja???? swiecilem kiedys plener( w sumie bardzo wielka hala ) i impreze powiedzmy techno  na 50 urzadzen i dalo rady bez problemu , nigdy nie zawiodl tez ze wzgledu na upal czy wilgoc , takze daje rade ,moim zdaniem zakup juz tak starej technologi jak sgm jest bezsensu ale to moje zdanie , jutro dam znac co z sgm pozdo

6

Odp: Stół do świateł

Z tym sprzętem, o którym napisał bart_krk jest chyba podobnie w Compulite. Jest off-line'owy Vector, który wrzuca sie na PC, do tego można dokupić chyba ze cztery lub pięć rodzajów wingów.
Ciekawe, jak mają się do siebie ceny wingów MagicQ i Vectora - może ktoś wie?
To w sumie rzeczywiście może być dobre wyjście dla kogoś, kto się sporo przemieszcza i to nie zawsze samochodem. Małe, poręczne i w sumie sporo możliwości. No, i tańsze w porównaniu z konsoletą.
Może ktoś, kto używa (lub używał) zestawu PC plus (jakakolwiek) przystawka - napisze kilka słów o swoich doświadczeniach? Pozdrawiam

7

Odp: Stół do świateł

aa tego naszego Sgm jednak zostawiamy , przyda sie do zarowych i do mniejszych sztuk pozdrawiam

8

Odp: Stół do świateł

Eee... Sprzedajcie. Jakoś sie dogadamy smile

Michał Bystrzycki
--------------------

9

Odp: Stół do świateł

Szkoda że dopiero teraz piszesz o tym na forum:( Jakiś miesiąc temu mój znajomy miał do sprzedania taki stół sprowadzony chyba z Austrii w stanie idealnym + Case za śmieszne pieniądze ale już go sprzedał sad

10

Odp: Stół do świateł

witam i dziękuję za odpowiedzi na moje ogłoszenie, kupiłem nowy SGM 24 dłużej niestety nie mogłecz czekać, mam prośbę jakby ktoś mi napisał jak wpisać sceny dla inteligentnych, bo w instrukcji jest tylko napisane jak stworzyć program już z zapisanych scen, jeżeli będę mógł to napewno też komus pomogę, w oświetlenie dopiero wchodzę natomiast mogę dużo pomóc w nagłośnieniu.

11

Odp: Stół do świateł

szkoda ze ma system 12 nastkowy smile:)

12 urzadzen
12 programow
12 scen he
choc jesli sie czlowiek uprze to i z tego cos wykrzesa , ale moim zdaniem sam brak odwracania pan,tilt  stawia go w bardzo nie kozystnym swietle a chyba o dobre swiatlo nam chodzi

a jesli chodzi o pisanie scen to naciszkasz  i trzymasz  store wybierasz ktory pogram np 11, nastepnie ile ma miec scen ( np 5 ) potem ktore urzadzenia ( wybrane unit migaja )dalej ktore funkcje maja byc w programie aktywne .robisz scene np program 1 , 1wsza scena , urzadzenia np spoty , funkcja dimer  , puszczasz przycisk store , ustawiasz dim np na full , naciskasz store i scena 1  potem program 11,  gotowe , jesle chesz miec ta scene na registerach dajesz *store naciskasz ktora scene chcesz przezucic na suwak i naciszkasz przycisk pod suwakiem
ogolnie za duzo zbednego przyciskania
dawno na nim nic nie robilem wiec jak cos to poprawcie mnie pozdrawiam

12

Odp: Stół do świateł

dzięki , oto mi chodziło nie mogłem nic zrobić bo przycisku store niestety nie trzymałem "zbyt długo", fakt troche pstrykania jest niepotrzebnego, na innych stołach jest dużo łatwiej ale skoro taki bużdżet to co zrobić w tej kwocie (do 10000)  uważam że jest najlepszy. pozdrawiam i dziekuje

Ostatnio edytowany przez audiolight (2008-03-28 08:11:40)