1

Temat: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

http://www.musicart.pl/musicart/kombii/ … 1light.pdf

2

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

Heh.. dużo nie wymagają co do sprzętu gorzej z multimediami.. catalist i ściana 2.89 x 1.80... ale tez do zrobienia.

(*#2)
W przypadku jeśli mediaserwer umieszczony jest w okolicach sceny, niezbędny jest dodatkowy
komputer MAC przy konsolecie. Mediaserwer oraz komputer ze zdalnym pulpitem, musi być
podłączony do systemu za pomocą artnetu.
Tu trochę wymyśla sobie kombinacje - kto stawia media serwer pod scena .. smile

(*#3)
Ściana diodowa powinna być podłączona do media serwera
Chyba zdarzało się ze nie było skoro jest to napisane smile

3

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

dziwne że nie ma spotów, wiem że sharpy jest fantastycznym urządzeniem ale nie da się nim zaświecić wielu efektów. no cóż ale taka wola realizatora tongue

4

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

czy ten kto pisał ten rider, zdaje sobie sprawę że w przypadku zespołu KOMBII tylko 1 raz  (SŁOWNIE:  JEDEN RAZ)  na sto koncertów zostanie on spełniony???!!!!

5

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

to zalezy jaki bedzie budzet imprezy

6

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

kajmar888 napisał/a:

to zalezy jaki bedzie budzet imprezy


no tak, ale z tym "katalistem"  to chyba przesada mała....:)

7

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

myślę że każdy media serwer porównywalny z catalistem będzie zaakceptowany, z Jarkiem idzie się dogadać tylko trzeba też starać się za wszelką cene spełnić to co możesz. jak wyjdziesz z założenia że zamiast jb dasz futurelighty, a zamiast sharpy inne srajtki to się przejedziesz. Trzeba starać się zrealizować większość ridera, a z resztą próbować dogadać się z realizatorem

8

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

Nie masz sharpich ani JB, katala i stripów. - wypożyczenie przy dobrych wiatrach to min 5-7 tys. Technika - komplet stage, sound light media ma kosztować 16-19 tys...  już widzę ile firm by się pchało w taki rider. Tse niech by wzięło min 13-20 tys bez sound-u i co dalej?

9

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

vandj napisał/a:

Nie masz sharpich ani JB, katala i stripów. - wypożyczenie przy dobrych wiatrach to min 5-7 tys. Technika - komplet stage, sound light media ma kosztować 16-19 tys...  już widzę ile firm by się pchało w taki rider. Tse niech by wzięło min 13-20 tys bez sound-u i co dalej?


Masz 1000%  racji!!!!  nie ma szans ne spełnienie tych wymagań.....

10

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

... mam pytanie o kombi.. pytałem tu i tam i jak się okazuje nie jest tak źle jak to wygląda.. smile

11

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

tzn ? smile

12

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

Idzię sie dogadać!

13

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

Mozna przedewszystkim spelnic...

14

Odp: KOMBII 2011 -rider oswietlenia

kiju napisał/a:

Mozna przedewszystkim spelnic...

A no można można smile
a nawet trzeba ... el użytych w tym riderze nie zamienisz na inne.. dostępne na polskim rynku zamienniki

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-03-16 14:43:45)