Temat: Beam 300 i Xeos STRIPELED 400 i 800

Po pierwsze czy biblioteka w Smerfetce posiada już wbitego Alpha Beama 300 i w jaki sposób wpić Stripeledy 400 i 800 Xeosa. PILNE !!!!

2

Odp: Beam 300 i Xeos STRIPELED 400 i 800

co do beamów to nie jestem pewien...  ale teraz pytanie czy masz xeosy na elektronice czy na dipach. jak na elektronice i chcesz bawić się RGB to 4 lub 8 urządzeń RGB. Jak masz dipy to jako 5 kanałowe dimery. z tego co pamietam masz r/g/b strobo i wbudowane programy w tych na dipach)


beamy są w bibliotece do ściągnięcia tu
http://www.etcconnect.com/docs/docs_dow … v6.6.5.zip

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-03-02 20:35:17)

3

Odp: Beam 300 i Xeos STRIPELED 400 i 800

Ponownie wracam do teamtu stripeled800. Niedługo mam do zrobienia koncert gdzie będę miał 8 stripeled i 14 głów. Teraz pytanie jak sensownie je wpisać ? Jeśli zrobię każdego stripa jako 4 urządzenia rgb to nie ma możliwość ich wszystkich wrzucić w stół. Stripy są na elektronice. Czy może łatwiej byłoby wrzucić jako dimmery ?

4

Odp: Beam 300 i Xeos STRIPELED 400 i 800

Lj_Seba napisał/a:

Ponownie wracam do tematu stripeled800. Niedługo mam do zrobienia koncert gdzie będę miał 8 stripeled i 14 głów. Teraz pytanie jak sensownie je wpisać ? Jeśli zrobię każdego stripa jako 4 urządzenia rgb to nie ma możliwość ich wszystkich wrzucić w stół. Stripy są na elektronice. Czy może łatwiej byłoby wrzucić jako dimmery ?

I tu pytanie fixtura czy dimmer? co za różnica fixtura i tak będzie 3 kanałowa (3 dimmery)jak masz mało wolnych kanałów to sensownie dubluj adresy na urządzeniach