31

Odp: !!!Święta!!!

taki mądry to ja tez jestem, nie chodzi, a przynajmniej nei ta kjak chce, rozumiem ze musze wybraćsobie funkcje.... tylko nei ma takiej zeby sie kreciło ciagle o predkosci jaka mu podam grup speedem moze byc ze kreci sie raz szybciej i zwalnia,  itakei cuda, ale nei zeby jednolicie... moze masz jeszcze jakis pomysł ?? wink

32

Odp: !!!Święta!!!

no to zorb sobie seq

33

Odp: !!!Święta!!!

albo zaznacz dane fixtury i steruj speed z encodera .

34

Odp: !!!Święta!!!

napisz jeszcze raz co chcesz dokladnie zrobic

35

Odp: !!!Święta!!!

Aleście offtopa pierdzielneli tongue

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

36

Odp: !!!Święta!!!

smile bywa

37

Odp: !!!Święta!!!

musze sprowadzić predkości wszystkich efektów na jednego grup speeda. gdy edytuje takie trzeczy jak pan,tili wszystko jest ok. Schody zaczynają się przy rotacji gobo. Robie w efekcie nowa linjike, dedykuje rotacje gobo, i wybieram funkcje. Cały problem polega na tym, ze nie ma funkcji która usatalała by prędkość obrotu goba na stałe, tak zeby kreciło sie ciągle zgodnie z szybkością. da sie zrobic ze raz wolniej raz szybciej i takie bajery. (niekoniecznie musi byc to efekt) Mam na robocie 96 głów, kazda innego typu i w innym miejscu... (trudno by bylo jak bym mial je pod executorami)
Temat nie jest jednorazowy bo takei skomplikowane sztuki mam juz coraz czesciej od dłuższego czasu, wiec jest troche zamieszania przy stole miedzy utworami ;/ ...
Prosze, piszce wszelkie pomysły, ale tak zebym miał go pod grup speedem.
Z GÓRY DZIEKUJE!!! smile smile smile
P.S. probowalem zrobic seq, ale jak odpaliłem to od razu mialem maxymalna wartosc rotacji jaka zapisywałem. chyba ze czegoś nie wiem... ? wink

38

Odp: !!!Święta!!!

Prezes generalnie zupelnie nie tedy droga. Z tego co widze jeszcze troche drogi przed Toba zeby poznac funkcjonalnosc systemu MA. Generalnie troche inaczej sie to robi ogolnie ale jezeli koniecznie chcesz miec rotacje pod executorem to zapisz sobie cue i zmien parametr z master(domyslny) na temp.

39

Odp: !!!Święta!!!

aaaaa widzisz. nie pomyslalem rzeczywiscie. dzieki Kiju
tylko jak teraz zrobic pod grup speda zebym mugl sobie podzielić szybkość przez 2 lub 4 ?

40

Odp: !!!Święta!!!

Po co podzielić, możesz sobie zrobić mniejszy zakres w cue.

41

Odp: !!!Święta!!!

ZDROWYCH POGODNYCH (& WESOŁO ZAKRAPIANYCH) ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA... ORAZ SZCZĘŚLIWEGO A ZARAZEM BEZPIECZNEGO ROKU 2013 ŻYCZĘ CAŁEJ RADZIE PEDAGOGICZNEJ FORUM ELWO smile

http://www.forum-oswietlenia.pl/misc.php?item=297&download=1

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-12-24 12:09:05)

42

Odp: !!!Święta!!!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim,
aby przy świątecznym stole nie zabrakło
światła i ciepła rodzinnej atmosfery,
A Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność
w pracy jak i w życiu prywatnym smile

43

Odp: !!!Święta!!!

Marcin .... ten sam "render" dwa lata z rzędu ? tongue ! ... leń!

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

44

Odp: !!!Święta!!!

A co tam... Wesołych

Post's attachments

224873_551041504925787_341681236_n.jpg
224873_551041504925787_341681236_n.jpg 15.32 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

45

Odp: !!!Święta!!!

AAA i Szczęśliwego nowego smile

Post's attachments

2013.png 721.61 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl