16

Odp: sylwester

Laska napisał/a:

ja sie dowiedziałem ze bedę tatą więc  trzeba to uczcić smile:)

Gratuluję wink !!

17

Odp: sylwester

Laska napisał/a:

ja sie dowiedziałem ze bedę tatą więc  trzeba to uczcić smile:)

GRATULACJE!!!!! Ja już jestem od 3 lat więc powiem Ci że jest to naj piękniejsze co mnie w moim nędznym życiu spotkało:D Dominik bo tak ma na imię mój syn już nawet zaświecił 2 koncerty w swoim życiu:D:D
To tylko napisz gdzie i kiedy świętujemy?? big_smile

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png

18

Odp: sylwester

Napewno sie dowiecie gdzie i kiedy ;-)

i dzieki bardzo !!

19

Odp: sylwester

Gratulacje ... To sylwester zamieni się w  "wieczorek z piątko na wtorek" smile

20

Odp: sylwester

A moja firma stwierdziła że nie robi żadnej imprezy i każdy ma wolne - w moim przypadku pierwszy raz od chyba 5 lat się wybawie big_smile

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

21

Odp: sylwester

no to gratulations smile ja robię przerwszy plenerek sylwestrowy w swoim życiu także dupę mi zmrozi zdrowo tongue

22

Odp: sylwester

Ja swój pierwszy plenerek źle wspominam tongue Zmarzłem na kość, aż kabli nie mogłem zwijać tak sztywne paluchy miałem hmm

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

23

Odp: sylwester

tomcio napisał/a:

Ja swój pierwszy plenerek źle wspominam tongue Zmarzłem na kość, aż kabli nie mogłem zwijać tak sztywne paluchy miałem hmm

U mnie z zimowymi imprezami jest odwrotnie... kabli nie moge zwinąć bo wszystko sztywne wink

24

Odp: sylwester

A wiecie jak śmiesznie wygląda realizator dźwięku w rękawicach narciarskich?? tongue  lol

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

25

Odp: sylwester

tomcio napisał/a:

A wiecie jak śmiesznie wygląda realizator dźwięku  tongue  lol

Nie mogłem się powstrzymać smile

26

Odp: sylwester

Kilka lat temu na rynku w Wrocławiu podczas rozwijania sprzętu dostałem kijki narciarskie od kolegów żeby hebelkami łatwiej operować tongue

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

27

Odp: sylwester

no no..pan od hałasu wyglada jak eskimos siedzący tyłkiem na grzejniku hehe tongue a zamiast palców urzywa soplów z nosa...pozazdrościć smile..ja w tym roku niestety siedze  w domu sad..ale ma to i dobre strony...wkońcu wypoczne i obejrze jak inni sie męczą big_smile big_smile.. smile