46

Odp: Którędy droga- Czyli jak przepoczwarzyć się w oświetleniowca.

Heh i pomyśleć że dopiero niedawno ja tutaj pytałem o takie rzeczy jak zacząć itp. a poczekałem trochę i już pomagałem przy oświetleniu  lokalnym wprawdzie to tylko 16 parów LED kilka zwykłych dymiarka dimer i sterownik eurolite za grosze ale jednak na początek zawsze coś. A pół godziny temu nabyłem 2 PARY 56 LED RGB za dwa dni będę miał je w domu wiem że światło statyczne małą robi karierę ale jak na początek to zawsze coś no i wiadomo że koszty takiego zakupu nie są wysokie. Pinspoty które wydawały by się beznadzieją lampką dzięki dużemu zasięgu też już wiele razy zdały egzamin. I pewnie niektórym wyda się to dziwne ale lubię Ledy pomimo oświetleniowców twierdzi że są beznadziejne ale na mój kapitał... A w oświetleniu i tak najważniejsze to to żeby mieć własną wizje i lubić to co się robi.

Mam jeszcze takie pytanie a nie chcę zakładać nowego tematu może wiecie jak nazywają się profesjonalnie podstawki naziemne pod reflektory - takie "krzyżaki" ponieważ nigdy nie używaliśmy ich profesjonalnej nazwy a teraz potrzebuje kilka zakupić.

GG: 6177702
pacius@autograf.pl
http://www.spotlighting.yoyo.pl - Strona w Budowie.
Sun Music Festival