16

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

Jak się przyjżysz to widac. Dokladnie tak jak kolega napisał wszystkie te urządzenia są składane w tej samej fabryce, ale nie są one złe ten produkt akuart chińczykom moim zdaniem wyszedł. Ja nie miałem z nimi żadnych problemów jak do tej pory.

17

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

lars i eurolight to nie ten sam model!!! nawet ze wzgledu na to ze larsy maja stroba na kanale razem z dimerem , eurolight na osobnym , sprawdzalem tez na scianie(bialej:)) i moim skromnym zdaniem roznica jednak jest ,ale to akurat szczegol , to chinczykom faktycznie wyszlo.

18

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

nie wiem czy widziałeś posostałe filmiki ...
generalnie są ok..
Tylko smuci mnie jednak fakt ze wzorek  jaki uzyskali chińczycy (front para) z ledów przypomina kuchenke elektryczna ze spirala...

Ale za taka kase.... to chyba jest SPOKO


Jak ktoś ma ochote zobaczyć na żywo to zapraszam jutro na LIVE

Ostatnio edytowany przez krzyzak (2008-07-24 07:18:58)

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

19

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

a nawet chciałem wpaść,a tu neistety sie nei da bo mamy inne sztuki...a jutro chyba ostatni koncert co?

20

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

krzyzak, mam do Ciebie głupie pytanie: w jaki sposób synchronizujesz na stole ruch głów (np z 1 filmiku ) z muzyką? Czy wykorzystujesz do tego audio? Czy może bawisz się parametrami na stole podczas sztuki?

Ostatnio edytowany przez avekamil (2008-07-25 00:33:59)

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

21

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

smile

22

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

co do czasu to ustawiony był czas przejścia pomiędzy krokami..

p.s. Ja jestem tylko jeszcze w tym tygodniu...

Potem łeba

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

23

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

krzyzak napisał/a:

co do czasu to ustawiony był czas przejścia pomiędzy krokami..

A już myślałem że korzystasz z bardziej wyrafinowanego sposobu big_smile

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

24

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

wiecej sie nie da wymyslec jak jest to opcja festival.... czyli .... nie da sie po kodzie czasowym

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

25

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

bart_krk napisał/a:

lars i eurolight to nie ten sam model!!! nawet ze wzgledu na to ze larsy maja stroba na kanale razem z dimerem , eurolight na osobnym , sprawdzalem tez na scianie(bialej:)) i moim skromnym zdaniem roznica jednak jest ,ale to akurat szczegol , to chinczykom faktycznie wyszlo.

Tyle że eurolite wypuścił pięć rodzaji parów ledowych 64 i jest jeden model który jest identyczny.

26

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

, szzczerze to mnie to malo interesuje jaki to jest model czy na takich czy na innych diodach , wole zaglabianie sie w praktyke niz w teorie , za ta kase jest ok :)dla mnie jest lepszy od larsa i juz , ma strobo na odzielnym kanale co mi sie podoba , bo jak dajesz grupe z larsami na dimer full do dimer full jest gdzies w polowie , dalej czestotlowosc strobo i chyba znow full dimer i potem na suwaku masz niespodzianke w postaci stroba zamiast plynnego zaciemnienia , a tak to strobo niezalezne, na oddzielnym kanale, a jesli chodzi o konkretny model to zabacze jak wroce z wakacjii pozdrawiam

27

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

"wróce z wakacji" niektórzy to mają dobrze:)

28

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

A co to sa wakacje ???

Wakacje jest to czas kiedy normalni ludzie odpoczywaja od pracy bawiac sie na koncertach na ktorych tacy wariaci jak My ciezko pracuja. Wydaje mi sie ze to cos kolo tego big_smile

29

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

fascynacja fastynacją , praca pracą ale trzeba sie szanowac i odpoczac , po jakims czasie mija podejscie "pierd......lic to jest rockandroll"
trzeba odpoczac by robic to jeszcze lepiej i miec swierze pomysly

30

Odp: Chyba najmniejsza głowa na świecie!!

ha ! wracajac do tematu ozmowy to dzisiaj przszłą na firme ta mała główka razem z panelami diodowymi:Pwcisneli aja w ramach reklamy:Pi powiem wam ze patent jest dosyś fajny:) juz sobie taka do domu załatwiam:P