16

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

No to generalnie ja sugeruje zbudowanie takiego systemu,
Regulatory do PAR`ów 2 x 12x3,3kW np te z Agata - Generalnie temat przyszłościowy bo do końcówki 3kW zapniesz naprzykład Fresnele 2kW czy blindery 4-lite`y po 2,6kW
System dystrybucji prądu - Rozdzienia 125A na 4x 32A i dalej z 32A na tzw. podeszwe. Geeralnie najlepszy system jaki dotejpory spotkałem

17

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

co oznacza słowo na tzw. "podeszwe"? smile

18

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

To samo co pletwa,   rozdzielnia z pce "świdnica" posiadająca 9 gniazd 16A. Wlot 32A na przewodzie lub obudowie i wylot 32A wylot nie jest konieczny ale się przydaje na małych obciążeniach.

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-10-07 08:18:56)

19

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

jeśli chodzi o mnie  to na kracie bardzo dobrze sprawdza się  wtyka 32 na  3 x listwa 230( 4 gniazdka) z długimi  3 nawet 3.5 metrowymi kablami :
dajesz to na na środek kraty  i gdy masz np: 6xmac500 + jakieś ledy  ( pary . listwy )lub 12xmac300 i zakładając ze kable od urządzeń maja ok 2m to  masz wszystko opięte bez dodatkowych kabli ,.. trzeba tylko pamiętać by równo podzielić to wszystko na fazy i by nie zapinać na jeden kabelek więcej niż 2.4kilowatta

20

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

Dzięki chłopaki za wyjaśnienia. Jak coś będę pytał dalej. Na chwile obecną lekko rozjaśniłem pacynkę. Dziś sprzedaję pionka 1000 mk3 więc można zaczynac już zakupy

Pozdro

21

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

dom sweet dom smile

http://www.pce.pl/images/pcemidnight.pdf
tu masz katalog produktów

22

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

Dzięki van.

23

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

Jeszcze jedno pytanko 6 x skaner Mx-1 + case na 6 sztuk za 4000 zł opłaca się wziąść na potrzeby GOK'u?

i par 56 led czarny  za 150 zł

Ostatnio edytowany przez coolibeer (2010-10-15 10:54:17)

24

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

coolibeer napisał/a:

Jeszcze jedno pytanko 6 x skaner Mx-1 + case na 6 sztuk za 4000 zł opłaca się wziąść na potrzeby GOK'u?

i par 56 led czarny  za 150 zł


Ma to pracować w plenerze?

25

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

I tak i nie. Są imprezy w remizach i są i plenery na małej scenie.

Zastanawiam się czy nie wziąść tych ledowych parów 56 za 150 zł są 4 sztuki do wzięcia

Jutro mam dać odpowiedź

Ostatnio edytowany przez coolibeer (2010-10-15 17:57:25)

26

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

Mam pytanko mam 8 Par 56 nie wykorzystanych  i czy jest sens robić z nich 1 obwód ACL?

27

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

to zależy czy masz na to pomysł
zależy też co będziesz świecił

moim zdaniem fajny efekt można uzyskać mądrze nim dysponują
jednak trzeba pamiętać że w razie spalenia jednej nie masz ich w ogóle smile

szczerze to nie widziałem ACL na parach 56 - wszyscy robią na 64

28

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

To jeśli nie do ACL to do czego można je wykorzystać?

Dostałem je to trzeba je jakoś mądrze wykorzystać smile

Ostatnio edytowany przez coolibeer (2010-10-31 08:21:18)

29

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

Kolejne pytanie czy jest jakiś spec na tym forum od wyprodukowania oczywiście nnie za darmo wink  4 sztuk belek na par 64 po 4 sztuki na belce?

30

Odp: Co i jak? Jak to ugryść...

coolibeer napisał/a:

Kolejne pytanie czy jest jakiś spec na tym forum od wyprodukowania oczywiście nnie za darmo wink  4 sztuk belek na par 64 po 4 sztuki na belce?


A nie lepiej kupić??