16

Odp: Baza - Ridery

Do lansowania daleko to tak na szybko. Oczywiście każdy popełnia błędy - tutaj Ameryki nie odkrywamy, ale poza fajnym pomysłem później potrzebna jest dobra realizacja a tu tego brakuje. Ale jak sam mówisz forum jest od dyskusji, a kolega vandj wpisał ridery "na pewniaka" tzn. ktoś mniej się znający na rzeczy może brać to za pewnik, tutaj nie ma dyskusji samej w sobie. Jeśli podjął się zadania tworzenia takiej bazy, wpadł na ciekawy pomysł, to może warto zadzwonić w sprawie niepewnych riderow, napisać maila czy to aktualne itd.. Może inne metody, nie wiem, więc za to się nie zabieram. Nie chce dyskutować o sposobie tworzenia takiej bazy. Ja tylko nie lubię jak ktoś, się za coś zabiera a robi to pobieżnie, od siebie wymagam tego samego.
Ale aby nie ciągnąć dyskusji to wg mnie bez sensu rideru tutaj to:

Urszula - stary jak świat itd, i tyle co wiem to ta osoba nie jeździ z zespołem
Lady Pank - ale pewności nie mam

A skoro Kiju zauważyłeś też błędy, a udzielasz się tutaj to proszę naprostuj kolegów i tyle. Myślę, że masz większą wiedzę od mnie.

PS Dla mnie temat "błędów" wyczerpany wink

17

Odp: Baza - Ridery

Jestem na montażu...  to raz
Lady Pank był aktualny w grudniu - teraz? nie wiem. nie robię ich co 3 tygodnie to dwa.

co do błędów - przepraszam zachowałem się jak gówniarz to już się nie powtórzy aż do następnego razu...
napisałeś dwa posty na forum a jesteś od 2008... no ale ok masz prawo smile

masz nowszy rider -  dopisz posta z aktualizacja 

pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-04-08 23:30:01)

18

Odp: Baza - Ridery

Witam

Ma ktoś rider A. Chilińskiej???? pilnie potrzebny

19

Odp: Baza - Ridery

Daj znaka na PW to Ci wyślę rider Chylińskiej - w końcu sam go robiłem wink

20

Odp: Baza - Ridery

No proszę Danielak.... a co tam w nim jest ciekawego?

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

21

Odp: Baza - Ridery

karaluch napisał/a:

Daj znaka na PW to Ci wyślę rider Chylińskiej - w końcu sam go robiłem wink


a nie lepiej go zamieścić na stronie?

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

22

Odp: Baza - Ridery

BRY.
Kto swieci wyszkoni???

23

Odp: Baza - Ridery

vandj napisał/a:

BRY.
Kto swieci wyszkoni???

  Ania nie ma świetlika, z kolei Łzy to Grzesiu Zysiek

24

Odp: Baza - Ridery

Raczej posiada lj. W Połancu 8mego był jakiś świetlik. Byłem tak zabiegamy że zapomniałem zapytać.

25

Odp: Baza - Ridery

vandj napisał/a:

Raczej posiada lj. W Połancu 8mego był jakiś świetlik. Byłem tak zabiegamy że zapomniałem zapytać.


To mozliwe bo ostatnio miałem sztukę z Anią 6 grudnia 2009 smile

26

Odp: Baza - Ridery

witam.
ktoś posiada rider TSA sound / light ???? może być starszy - będę wiedział na czym stoję.

27

Odp: Baza - Ridery

Light - nie można używać stroboskopów, reszyt nie pamiętam, ale nie było tam nic problemowego, nawet nie pamietam czy byla jakas lista sprzętu.

28

Odp: Baza - Ridery

potrzebuje imput listę peryferia chociaż >sound< mamy 3 sztuki tego dnia i lookam co dopożyczyć zanim podpiszemy umowę  itd

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-05-19 20:06:52)

29

Odp: Baza - Ridery

Nie pomogę w kwestii dźwięku, najprościej to poproś organizatora, ew. ściagnij przez Menagement

30

Odp: Baza - Ridery

bry świetliki dobrej woli tongue

Posiada ktoś rider Paulli ?? 
i czy mamy na forum świetlika Wandy i Bandy (JACEK ŻUKOWSKI)