91

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

Owszem, wysyłka DMX po Art-Net jest w "gołym" Vector PC tylko na pierwszym porcie. Jak program rozpozna podłączony do niego sprzęt dodatkowy (np. Vector winga), to ma się podobno w pełni odblokować, ale nie drążyłem tego tematu zbyt wiele, nie testowałem.

Manual? Jest instrukcja angielska na stronie Compulite do ściągnięcia w PDF-ie. Można sobie wydrukować, ale to 450 stron jest.
Polska jest do ściągnięcia z naszej strony, ale trochę wiekowa i podobno ciężkostrawna.
Obecnie pracuję nad moją wersją tłumaczenia najnowszej wersji instrukcji, jestem przy około setnej stronie.

Ostatnio edytowany przez KacperP (2010-01-19 22:03:20)

92

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

ten filmowy przewodnik jest spoko, tylko że swf więc przewijać się nie da i trochęzbyt szybko ta pani opowiada

ale wygląda to bardzo obiecująco smile

trudno się tworzy urządzenia (niestety butryma brak sad )

widziałem Device Builder ale jakoś dziwnie wygląda smile

Ostatnio edytowany przez artmajster (2010-01-19 22:24:11)

93

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

Sprawdzę.  Jak kilka lat temu je oglądałem, to wydawało mi się że mogłem przewijać... a może ja te swf odtwarzałem wtedy na Media Player Classic... nie pamiętam.
Teraz nie sprawdzę, w pracy internet mam jednak szybszy tongue

Jeśli chodzi o te panele co można je na RGB sterować, to najlepiej je właśnie w RGB używać, każda komórka jako niezależne urządzenie w stole smile

Ostatnio edytowany przez KacperP (2010-01-19 22:29:15)

94

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

Mógłby ktoś wrzucić instrukcje po polsku? Wcześniej była wrzucona ale niestety link już nie działa

95

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

http://multiscena.com/download/congo2000PL.zip

Michał Bystrzycki
--------------------

96

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

Witam.

Panowie mejdej, ratujcie mi dupsko.
Jutro będę miał debiut z Congo Jr, a sterownik widziałem... w internecie na zdjęciach.
Na szczęście to nie żadna impreza, ale muszę się z nim zapoznać i mam na to tylko jeden dzień.

Potrzebuję instrukcji PL (link do instrukcji na pierwszej stronie tematu nie działa) 
Będę też wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki co do obsługi ww sterownika (podstawowa konfiguracja itp)

Pozdrawiam

97

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

http://www.etcconnect.com/docs/docs_dow … l_revA.pdf

98

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

Witam, poda mi ktoś aktualny link do polskiej instrukcji ? wszystkie linki nie aktualne...

99

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

Podbijam temat.
@ Michał można Cie prosić o ponownie wstawienie instrukcji w wersji PL?

100

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

Mam pytanie dotyczące Congo Jr, czy da się ustawić coś na zasadzie profili użytkownika? Bo w wypadku gdy operatorów jest dwóch, każdy woli mieć różne rzeczy inaczej poustawiane, rozrzucone na suwakach, jak się to rozwiązuje? Da się zrobić coś na zasadzie profili użytkownika w Windowsie? Inny pulpit, ale komp ten sam smile. Ewentualnie czy da się to znaleźć w instrukcji.

101

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

Co miały by zmieniać te profile?

Michał Bystrzycki
--------------------

102

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

Chociażby rozłożenie palet, zresztą nie jest już ważne, poradziłem sobie.

103

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

To może podziel się rozwiązaniem.

Michał Bystrzycki
--------------------

104

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

Po prostu korzystam z skopiowanego show identycznego z pierwowzorem, ale mam pozycje tam gdzie chcę, kolory, goba tam gdzie chcę. Tylko o to mi chodziło wink. A w wyniku chwilowej zaćmy zapomniałem o najprostszym możliwym rozwiązaniu.     Ucinanie postów nie jest fajne...

Ostatnio edytowany przez Indiana-Jacewicz (2014-01-28 19:43:56)

105

Odp: Instrukcja pl i kilka pytań

Instrukcja w załączniku, tyle że napisana jakiś czas temu. Może Adam coś poradzi

Post's attachments

congo 2000 PL.PDF 3.3 mb, 25 downloads since 2014-02-10 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Michał Bystrzycki
--------------------