16

Odp: Kursy dla realizatorów światła - Czy coś takiego istnieje ??

ojjj.... WYSIWYG???? Już lecę....:)

17

Odp: Kursy dla realizatorów światła - Czy coś takiego istnieje ??

z tego co się orientuje firma mediam.com
organizuje kursy obsługi systemu
chamsys

18

Odp: Kursy dla realizatorów światła - Czy coś takiego istnieje ??

taaak??? a kiedy i czy gratis czy jak?/ i kto bedzie prowadził  ???

19

Odp: Kursy dla realizatorów światła - Czy coś takiego istnieje ??

nie wiedziałam w który temat włożyć tego posta. Mam taką sprawę, czy kobieta ma jakąś szanse w tej branży? bardzo mnie interesuje oświetlenie sceniczne i wszystko co z tym związane, dużo mam z tym wspólnego w pracy (jako muzyk). Ale podobałoby mi się rozszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Taki kurs by mi się bardzo podobał, najlepiej w okolicy Katowic, więc jeżeli ktoś o takim czymś słyszał to proszę o informacje na ten temat. pozdrawiam!

20

Odp: Kursy dla realizatorów światła - Czy coś takiego istnieje ??

Ostatnio coraz więcej spotyka się coraz więcej kobiet realizatorek, więc szansa jest smile Zresztą spytaj Ady która się udziela na ów forum.

21

Odp: Kursy dla realizatorów światła - Czy coś takiego istnieje ??

Kursów oświetlenia jako takich nie ma, zaś często różne firmy zapraszają na seminaria, prezentacje nowego sprzętu i naukę obsługi konsolet. chodź nie wszystkie za darmo. moim zdaniem warto brać w nich udział, bo każdy łyk wiedzy na pewno zaprocentuje w przyszłości. niestety w naszym kraju nauka bardziej polega na "podglądaniu" bardziej doświadczonych. warto to zmienić, aby wszystkim się łatwiej pracowało. inna sprawa kto co wyniesie z nauk i jak to wykorzysta w praktyce. wracając jednak do początku trzeba coś zorganizować, bo wiele osób jest chętnych zdobywać nową wiedzę, ale nie mają możliwości ku temu. chętnie przyłączę się do organizacji takich przedsięwzięć smile

22

Odp: Kursy dla realizatorów światła - Czy coś takiego istnieje ??

Dawid napisał/a:

Ostatnio coraz więcej spotyka się coraz więcej kobiet realizatorek, więc szansa jest smile Zresztą spytaj Ady która się udziela na ów forum.

Owym... nie ów.

MSPANC ;-)

23

Odp: Kursy dla realizatorów światła - Czy coś takiego istnieje ??

sledzik1984 napisał/a:
Dawid napisał/a:

Ostatnio coraz więcej spotyka się coraz więcej kobiet realizatorek, więc szansa jest smile Zresztą spytaj Ady która się udziela na ów forum.

Owym... nie ów.

MSPANC ;-)

Ejjj no! Poprawianie ludzi do moja domena smile ... nie zabieraj mi chleba wink

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

24

Odp: Kursy dla realizatorów światła - Czy coś takiego istnieje ??

Witam..
Chciałbym odwieżyć temat smile
W takim razie proszę o linki na temat OWYCH szkoleń.. smile big_smile

25

Odp: Kursy dla realizatorów światła - Czy coś takiego istnieje ??

http://www.lightschool.pl/lightSCHOOL/LIGHT.html