16

Odp: iPHONE - grand MA

Proponuję zacząć od grandMA2 onPC + 3D. Sam dokształcam się w ten sposób.

17

Odp: iPHONE - grand MA

Soft już jest na dysku smile .. teraz muszę znaleźć czas żeby do niego przysiąść tongue

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

18

Odp: iPHONE - grand MA

avekamil napisał/a:
midams napisał/a:

To podałem tylko dla przykładu. Wiem już ze WM jest stabilniejszy w tej kwestii smile

Jeżeli myślisz że WM jest STABILNIEJSZY od OS'a który na iphonie to się grubo mylisz kolego. Widać nigdy nie miałeś żadnego (palmtopa, palmfona) który działał pod kontrolą WM wink

Miałem i mam z oby dwoma tematami. Chodzi mi ze lepiej sie sprawuje Remote GMA na WM niż na iPhone

19

Odp: iPHONE - grand MA

http://www.apptism.com/developers/ma-li … ology-gmbh big_smile

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

20

Odp: iPHONE - grand MA

rozumiem że może być obojętnie jaki telefon byle by miał WM ?

21

Odp: iPHONE - grand MA

Wznawiam temat. Chciałbym zapytać jakiego routera używacie by skutecznie uruchomić opcję remote w MA2? Chodzi mi o niezbyt drogi router, który będzie stabilny. Uprzedzam wszelkie uszczypliwości, potrzebuję tej opcji gdyż ustawianie frontów w pojedynkę jest bardzo męczące, ciągła bieganina drabina-stół, poza tym często zdarza się, że część urządzeń jest poza moim wzrokiem i ustawianie światła z kolegą " na motoroli" też jest upierdliwe.

22

Odp: iPHONE - grand MA

Jakby ktoś był zainteresowany to oficjalnie zalecany przez MA Lighting access point to Lancom L-54g Wireless. Zrobili nawet gotowy plik konfiguracji.

23

Odp: iPHONE - grand MA

cenowo odpada

24

Odp: iPHONE - grand MA

Używam Linksys WRT610. Każdy router Ci zadziała! Kwestia dobrej konfiguracji. W razie problemów pomogę!

25

Odp: iPHONE - grand MA

midams napisał/a:

Używam Linksys WRT610. Każdy router Ci zadziała! Kwestia dobrej konfiguracji. W razie problemów pomogę!

Przynajmniej powinien każdy zadziałać. Dopóki nie ma jakiegoś ukrytego przed użytkownikiem filtrowania pakietów, które jest nie do wyłączenia, to powinno być dobrze.

26

Odp: iPHONE - grand MA

Mam problem z tą aplikacją remote. Aplikacja w Ipodzie nie widzi konsolety w sesji. Żeby było ciekawiej gdy na tej samej konsolecie odpalę soft 1 jestem w stanie się połączyć, po przełączeniu na 2 ni uja.
Ps. Komentarzom w stylu, " po co Ci to", " chcesz szpanować" itp. Dziękuję!!! Już ja dobrze wiem do czego będę używał tej opcji...
Pozdrawiam

27

Odp: iPHONE - grand MA

Chciałbym nawiązać do tematu - co wybrać do remote'a - iphone'a , czy ipada? Poradzi ktoś z własnego doświadczenia ? Słyszałem opinię, że na drabinie lepiej się korzysta z iphone'a.... Czy lepiej pracuje się z remotem na ipadzie?

28

Odp: iPHONE - grand MA

może być nawet ipod touch smile ja korzystam smile i jest ok smile

29

Odp: iPHONE - grand MA

kajmar888 napisał/a:

Mam problem z tą aplikacją remote. Aplikacja w Ipodzie nie widzi konsolety w sesji. Żeby było ciekawiej gdy na tej samej konsolecie odpalę soft 1 jestem w stanie się połączyć, po przełączeniu na 2 ni uja.

I teraz zagadka: Którą aplikacją remote?
"grandMA remote" zadziała z 1 ale na pewno nie z 2 (tak jak w objawach), a aktualny program to "MA Remote":
http://itunes.apple.com/en/app/ma-remote/id403226319
Trzeba też stworzyć użytkownika (np. "Remote"), bo nie można się zalogować jako administrator.

30

Odp: iPHONE - grand MA

PIŁA napisał/a:

Chciałbym nawiązać do tematu - co wybrać do remote'a - iphone'a , czy ipada? Poradzi ktoś z własnego doświadczenia ? Słyszałem opinię, że na drabinie lepiej się korzysta z iphone'a.... Czy lepiej pracuje się z remotem na ipadzie?

piła a pomyśl co łatwiej do kieszeni przy dupie wsadzić iphona czy ipada? chyba iphon bardziej poręczny:)