16

Odp: Martin Atomic 3000

A linia DMX jest 120Ohm i zakończona terminatorem ?? Taki atomic to źródło dosyć potężnych zakłóceń...

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

17

Odp: Martin Atomic 3000

Mam takie pytanie... Jakie zabezpieczenie najlepiej użyć do Atomica 3000?

Kumpel twierdzi, że musi być bankowo C32. I tłumaczy tym, że na inny nie pracuję tak jak powinno...

Strobo wieszam w klubie...

Jeszcze jedno pytanie, jaki palnik i gdzie dostanę do tych atomiców?

Ostatnio edytowany przez oSA (2010-10-28 10:36:21)

18

Odp: Martin Atomic 3000

Atomic 3000 pobiera prąd udarami. Bezpiecznik ma zwłoczny 20A, a deklarowany szczytowy pobór prądu to 33A.
Bezpiecznik o charakterystyce B może być zbyt szybki. Proponuję pamiętać też o grubych kabelkach.

Lampa do Atomic 3000 na zasilanie 200-240V, to MAX-15, do kupienia u nas.

19

Odp: Martin Atomic 3000

Ja osobiście zawsze ciągnę osobną nitkę prądową do atomica prosto z rozdzielni głównej i na jedną sztuke bezpiecznik 20A o charakterystyce C wystarcza. A co do AVO to praca bez UPS jest bardzo stresująca.

20

Odp: Martin Atomic 3000

KacperP, co do kabli to obecnie leżą 3 x 1.5mm, ale raczej pociągnę grubsze...

Linka do was można prosić?

Karolus, i C20A chyba zamontuje... Jak coś to się zmieni smile

21

Odp: Martin Atomic 3000

oSA napisał/a:

Linka do was można prosić?

bądźże inteligenty chłopie smile
http://www.ltt.com.pl/

masz napis

22

Odp: Martin Atomic 3000

Dzisiaj jednak będą na tym kablu 3 x 1.5mm Mam nadzieje, że wszystko będzie ok smile

23

Odp: Martin Atomic 3000

W instrukcji stoi, aby doprowadzać zasilanie kablem z żyłami 2,5 mm2 i aby był jak najkrótszy... i to mowa o jednym Atomic.

24

Odp: Martin Atomic 3000

Witam jeżeli chodzi o bespiecznik w użądzeniu wyciełem otwór na esa 20amper c i po problemie big_smile Dla zainteresowanych zamieszcze foto pozdro.

25

Odp: Martin Atomic 3000

sasanp napisał/a:

Witam jeżeli chodzi o bespiecznik w użądzeniu wyciełem otwór na esa 20amper c i po problemie big_smile Dla zainteresowanych zamieszcze foto pozdro.


To boli hmm

26

Odp: Martin Atomic 3000

sasanp napisał/a:

Witam jeżeli chodzi o bespiecznik w użądzeniu wyciełem otwór na esa 20amper c i po problemie big_smile Dla zainteresowanych zamieszcze foto pozdro.

poziom bezmyślności przekroczył normy europejskie...

27

Odp: Martin Atomic 3000

Foto przerubki:

Post's attachments

martin.JPG
martin.JPG 33.9 kb, 15 downloads since 2012-07-10 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

28

Odp: Martin Atomic 3000

W powyższej wypowiedzi zrobiłem błąd es ma 25A C

29

Odp: Martin Atomic 3000

wytłumacz nam tu zgromadzonym, na jakiej podstawie i w ogóle dlaczego zastosowałeś bezpiecznik automatyczny typu es 25A C
(mam tylko nadzieję, że ten atomic nie śmiga na plenerach...)

Ostatnio edytowany przez Mikey (2012-07-10 07:40:21)

30

Odp: Martin Atomic 3000

Mikey napisał/a:

wytłumacz nam tu zgromadzonym, na jakiej podstawie i w ogóle dlaczego zastosowałeś bezpiecznik automatyczny typu es 25A C
(mam tylko nadzieję, że ten atomic nie śmiga na plenerach...)

Troszkę głupota ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Co ma to wspólnego z plenerem ? Co najwyżej płytka i żyły nie wytrzymają skoro pierwotnie Atomic pracuje na 20A.