16

Odp: Moze jakies wiadomości na temat oświetlenia scenicznego.

to sie zgadamy...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

17

Odp: Moze jakies wiadomości na temat oświetlenia scenicznego.

Ok, wielkie dzięki!

18

Odp: Moze jakies wiadomości na temat oświetlenia scenicznego.

13. Submaster to poprostu suwak programowalny
14. Chodzi o to że w konsolecie posiadasz tylko dostępnych 24 kanały ale każdemu z tych kanałów możesz nadać żeby obsługiwał jakiś kanał od 1 do 512 tak zwany patch
15. Chase jest to napisany program który piszesz abyś nie musiał klikać tylko reflektorki same sobie mrugają
16. Macro chodziło mi o dodatkowe klawisze na które możesz zapisacv programy

Nie wiem czy dobrze robisz pchajac się w coś na czym się wogóle nie znasz (oczywiście bez urazy) bo widzisz sprzęt może każdy kupić tylko trzeba się na nim znać i miec doswiadczenie. Bez doswiadczenia ani rusz w tej branży. Troszkę mnie to wkurza że niektórzy kupuja sprzęt bo mają kasę i tylko dlatego że fajnie wygląda, a niektórzy nie maja tak łatwo od losu żeby mieć kasę tylko zaczynaja od zera od halogenów kupionych w castoramie za kwotę poniżej 100 zł i trzeba sobie radzić.

Tylko prosze nie brać tego osobiście bo nie miałem nic złego na mysli.

Ostatnio edytowany przez Dawid (2010-04-25 20:36:57)

19

Odp: Moze jakies wiadomości na temat oświetlenia scenicznego.

Nie, nie bardzo dobrze smile Konstruktywna krytyka zawsze w cenie smile Co do kasy... pytam dość przyszłościowo bo na początku raczej nie będzie pieniędzy na kupno nie wiadomo jakiego sterownika, mnóstwa świecidełek i wszelkich możliwych bajerów, wypasów. Zacznie się od kilkunastu, może kilkudziesięciu, parów i jak dobrze pójdzie ze dwóch głów żeby postawić je na froncie dla dodania jakichś tam skromnych efektów żeby trochę to wszystko uatrakcyjnić. Faktycznie może nie jest to poziom kupowania, jak to powiedziałeś, 'halogenów w castoramie', ale jeśli od tego zaczynałeś i udało Ci się dojść dużo dalej, jak mniemam, to respect! Dlatego też piszę na tym forum bo liczyłem na pomoc, sensowne sugestie, no i się nie zawiodłem! Wręcz zainteresowanie i chęć pomocy z którą się spotkałem przerosła moje oczekiwania (tutaj ukłon w stronę krzyżaka).

20

Odp: Moze jakies wiadomości na temat oświetlenia scenicznego.

Dziękuje kolego że źle tego nie odebrałeś. Mam pytanie czy znasz sie chociaż na elektryce bo to tez jest bardzo ważne w tym fachu.
Na poczatek doradzał bym ci kilka parów, skanery albo główki skoro tak chcesz to kup na poczatek za średnie pieniadze futurelight i do tego jakis sterownik tak abyś nie wydał na sterownik 2 razy wiecej niż na sprzęt, a pozatym pamiętaj że duzo pieniedzy a czasami więcej niz na sprzet idzie na przewody, statywy, trusy, case'y i tym podobne.
Ostatnio zamawiałem case na pary to cena jest niemal różwnoważna z kwota tych parów.
Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz. Szkoda ze nie jesteś z kraka bo pewnie by nam się dobrze współpracowało jestem mniejwięcej w twoim wieku.

21

Odp: Moze jakies wiadomości na temat oświetlenia scenicznego.

Trochę tak, natomiast o to bym się nie martwił bo znajomy z którym pracuje się zna smile Generalnie do tej pory zajmowaliśmy się nagłośnieniem i póki co jesteśmy w trakcie rozbudowy systemu, ale w pewnym momencie stwierdziliśmy że fajnie byłoby dodać do tego jeszcze światełki i tak jak mówiłem za około rok, może troszkę więcej pojawią się pierwsze pieniądze na ten cel, toteż zależy mi na tym żeby wiedzieć co z nimi zrobić smile Dzięki wielkie za wszystko, w razie pytań będę w kontakcie.

22

Odp: Moze jakies wiadomości na temat oświetlenia scenicznego.

A to widzę ze ma kolega już jakieś pojecie co do imprez  że robi nagłośnienie i pewne kontakty. Myślałem że tak nagle z dnia nadzień przyszło że o chce robic światło i juz tak bez kontaktów i niczego. Tak to mozna spokojnie zaczynać i życze powodzenia.

23

Odp: Moze jakies wiadomości na temat oświetlenia scenicznego.

Nie no, na szczęście już przy organizacji imprez miałem okazję pracować, również na stanowisku realizatora FOH więc jakieś tam pojęcie mam wink Dziękuję i także życzę powodzenia w rozwoju Twojego biznesu smile
A gdybym się kiedyś wybierał do Krakowa to się odezwę smile

Pozdrawiam

24

Odp: Moze jakies wiadomości na temat oświetlenia scenicznego.

Krzyżak, to można się wbić na tą Twoją robotę i jeśli tak to gdzie i kiedy mam się zjawić?