16

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Podłącze się pod temat bo jestem ciekawy jak sytuacja wygląda w przypadku tego interfejsu.
andrzejK czy jesteś w stanie podrzucić linka skąd zamówiłeś interfejs?
Pytam ponieważ nie potrzebuję wersji z kartą wystarczy mi zwykła ale te znalazłem po 130 dolców.

17

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Proszę-http://www.ebay.com/itm/Led-Controller-USB-TO-DMX512-Interface-Converter-grandMA2-FreeStyler-SunLite-Sui-/281386934431?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4183f7e09f
To ten sam chińczyk od którego kupiłem swój.

18

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Czy cały czas mowa o tym konwerter że : http://www.ebay.com/itm/USB-DMX512-512C … 233c2518de
I proszę powiedzie mi czy to rzeczywiście działa z gma2 on PC?

19

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Witam.Obiecałem dać znać czy konwerter zadziała z Grandma2.Może komuś ta wiedza się przyda.Po pierwsze-działa.Po drugie-niestety, wypuszcza tylko jedną linię,mimo tego że dongle na dwie teoretycznie i fizycznie jest.Pozdrawiam.

20

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

A m?głbyś napisac cos wiecej ,dokładny model konwertera ,wersje onpc ,i jak to zrobiłeś.

21

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Komwerter to model CYL  6602,soft Grandmy 2.5.70.2.Chińczyk przysyła wszystko na CD  razem z konwerterem.Instalujesz ,odpalasz i dzała.Pozdrawiam.

22

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Witam, a czy jest mozliwosc przy korzystaniu z jednej lini uzyc drugiego wyjscia jako wejscie i podlaczyc do niego np zwykly analogowy sterownik z faderami? W opisie jest napisane ze sa gniaza IN oraz OUT. Wie ktos moze czy to zadziala? Pozdro.

23

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Witam. Po dłuższym czasie udało mi się uruchomić konwerter, ale czy może ktoś próbował uruchomić to na win 8 ? smile

Ostatnio edytowany przez w.i.s.n.i.a (2015-01-29 01:07:16)

24

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Dla zainteresowanych:
Sterowniki na win 7 instaluje się jak większość innych, jednak na win 8 problem polega na tym że trzeba w systemie wyłączyć wymaganie podpisu przy sterownikach.
Mam nadzieje że komuś to się przyda.
Pozdrawiam Kamil. smile

25

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Witam panowie, mam takie male pytanko. Posiadam ten konwerter i chciałbym użyć dwuch lini DMX, niestety gdy wlacze aplikacje na 2 linie to dziala tylko jedna. Komus udało sie może uruchomić dwie linie na tym konwerterze?

26

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

A ja z jeszcze raz dopytam ponieważ mnie także zainteresowało wejście IN w tym konwerterze ponieważ szkoda by było na klikać się myszką a żeby Alfa sobie spokojnie odpoczywała i się kurzyła. Udało się komuś to wejście sygnału uruchomić?