16

Odp: MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego 25-27.09.2008

Ba! Nawet naszego lokalnego Elwo nie ma tongue

Ja na 100% zaatakuje stoisko PCE bo mam trochę pytań o ich rozdzielnie smile

17

Odp: MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego 25-27.09.2008

O kurcze dzięki kiju tego nie zauważyłem ale to wszystko przez ten zabiegany świat hehe....

No zobaczymy jak to z tą jakością będzie w tym roku...

18

Odp: MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego 25-27.09.2008

Ja powiem szczeże cały czas zastanawiam się czy jechać i coraz mocniej przekonuje się że to nie ma sensu

19

Odp: MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego 25-27.09.2008

Totalne puchy, nic ciekawego po 1/2 h obszedłem wszystko i tyle. Jedyne co jest warte uwagi to czarna seria PCE. Targi mocno słabę... Ciekawe czy sie za rok odbędą ...

20

Odp: MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego 25-27.09.2008

Potwierdzam PORAŻKA na całej linii...
-powierzchnia wystawiennicza (nie licząc pawiloniku z gazetkami) to PÓŁ jednej hali
-z "gigantów" Mediam, Yamaha, Lacustic??(i tu skończę choć zapewne pominąłem jakiś zacnych dystrybutorów za co przepraszam) (te rzucające się w oczy;))
-ostatnia hala gdzie zwykle byli perkusiści sale seminaryjne (nie wiem nie byłem może rozdawali cukierki)
-między stoiskami na jedynej aktywnej hali "martwe punkty" czyli brak choćby pustych stoisk między istniejącymi stoiskami, nagle się człowiek orientuje że stoi na środku a zarazem plecami do wszystkich stoisk...
-jak na zwiedzenie pod względem światła i dźwięku 15 minut !!! no 30 bo jeszcze 15 na rejestracje... w dwóch okienkach...

Reasumując w porównaniu do zeszłego roku na punktacje +/- 50 pkt to tak z -70!!! jeśli ktoś się tłuk ponad 70km to nie warto na bank... jedno co można pozwiedzać piękny Kraków;)   a w porównaniu do tego co było 2 lata temu to szkoda gadać... szczególnie jak każą sobie płacić za to jeszcze choćby 10zł.... (ufff niech żyją bezpłatne zaproszenia:P)

A tak właściwie ktoś może zna powód stanu rzeczy???
wielki światowy kryzys??
nieopłacalność wystawienia się??
jakiś "shit" podczas organizacji targów??

21

Odp: MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego 25-27.09.2008

Tanio nie jest na tych targach, w sosnowcu ponoć taniej. Zresztą po co mają sie wystawiać tacy dystrybutorzy jak: prolight, LTT, showdesign itp. Przecież i tak od nich ludzie kupują, targi raczej klijentów im nie dodają, bo oni ich już mają tysiące.

Ostatnio edytowany przez Dawid (2009-10-02 08:42:00)

22

Odp: MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego 25-27.09.2008

No a i owszem  też zdaje se sprawę że w gruncie rzeczy wscy się dobrze między sobą znają i żadnych mega nowości na targach nie pokażą, ale przydało by się takie doroczne przewietrzenie poglądów różnorakich i sprzętowych. Poz tym brak mi cały czas (to raczej w dziale dźwięk;) ) możliwości sprawdzenia faktycznego działania, o ile my sobie lampy włączymy i popatrzymy, o tyle mikrofony, słuchawki, "małe głośniki" (choć i tak kakofonia niezła i tak jest:P) no tego nie ma można pooglądać i co najwyżej sprawdzić wytrzymałość obudowy;) no i muzycy instrumenty mogą popróbować. Ale tak czy siak myślę że takie coś jest przydatne choć może mało skuteczne z handlowego punktu widzenia

23

Odp: MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego 25-27.09.2008

Wychodzi na to, że nie nic nie straciłem, iż nie pojechałem na targi smile

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

24

Odp: MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego 25-27.09.2008

Dużo firm się niewystawia bo te targi nie przynoszą kontaktów handlowych. Duża część zwiedzających to zbieracze katalogów i ludzie spoza branzy. Niestety ale jak targi to nie w Polsce

25

Odp: MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego 25-27.09.2008

niestety zaproszenia trafiają w większości do "oglądaczy". było tam coś fajnego w ogóle, bo nawet nie miałem czasu pojechać?

26

Odp: MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego 25-27.09.2008

Nie