46

Odp: Coś taniego....

być może - ale zazwyczaj jak coś jest jasno napisane to potrafię zrozumieć bez większych problemów

dodałem np. Led para do biblioteki (tak na próbę bo będę musiał dodać głowy bo ich nie ma w bibliotece)
jest opisane całkiem fajnie
poszło sprawnie
ale niestety jak wybiorę "unit" to pojawiają się kanały tak jak je opisałem ale niestety nic się nie dzieje jak zmieniam wartości

natomiast jak tworzę "PRESET" to normalnie mogę ustawić wartości i zapisać i działa - par świeci

szkoda że nikt nie dysponuje polską instrukcją bo znacznie ułatwiła by mi życie

pytanie - podczas ustawiania PROGRAM i CHASE ustawiamy czas trwania kroku - czy można ustawić bardzo długi czas a kolejne kroki włączać ręcznie?

EDIT:
Instrukcja jest napisana TRAGICZNIE (np tworzenie programu nie wspomina jak zapisać krok program)
Intuicyjnie można dojść więcej niż tam jest napisane

może ktoś poradzi jak dopisać urządzenie tak aby suwak GrandMaster sterował dimmerem tego urządzenia

EDIT II:
Czy mógłby mi ktoś pomóc z tym GrandMaster?
czy trzeba jakoś specjalnie opisywać kanał którym ma sterować ten suwak?
podczas dodawania urządzenia do biblioteki jest motyw że wybieramy który kanał jest efektem a który dimmerem, ale mimo ustawienia dim na kanał dimera to nie działa
z instrukcji wynika że powinno działać na wszystkie kanały "dimerowe" (do 192) i kanały dimmera urządzeń inteligentnych
czy mógłbym prosić o informację czy jakoś specjalnie trzeba to ustawić, czy może z moim stolikiem jest coś nie halo (mam informację od sprzedającego że stolik przeszedł przegląd serwisowy)

Ostatnio edytowany przez artmajster (2009-03-08 21:02:14)