16

Odp: Coś taniego....

zastawić stół , podłączyć ekrany , dobrze jeszcze jak by ten ktoś widział ze stół waży swoje i 2 osoby muszą go tachać ,,,,,, to chodzi o Twoja wygodę czy płatnika. pracowałem dosyć długo na laptopie z wingiem  i naprawdę gówno mnie to obchodziło czy zajmuje pół stołu czy mogę go trzymać na kolanach !!!!!!  aaa jakoś płatnicy nie zrezygnowali z naszych usług .

17

Odp: Coś taniego....

Hmm co do tego pilota to nadaje sie do wielu zastosowań klub, estrada, teatr. Nie wiem czy kojarzysz taki stół jak SGM Studio 24 scan controll pilot to rozbudowana wersja wlasnie tej czesci do uzadzen inteligentnych. Sam na nim kiedyś robiłem kilka koncertów i jako stół do inteligencji nadaje się znakomicie. Jego niebywałym atutem są banki urządzeń i generator figur. Szczerze wątpie żebyś w kwocie 2000zł kupił coś lepszego ale oczywiscie to Twoja i tylko Twoja decyzja co kupić. Co do mobilności to do tego Pilota ma case`a i myśle że można się dogadać jak coś żeby był w atrakcyjnej cenie z case:-). Pozatym rozbicie sprzętu na dwa stoły i dwie linie DMX też ma swoje zalety zawsze jak Ci coś padnie na jednej linii to mozesz dograć sztuke z drugiej. Oczywiscie każdy pracuje jak lubi ale moim zdaniem w przypadku takich małych i prostych stołów dużo wygodniej pracuje się na dwa stoły jeden do inteligencji drugi do konwencjonalnych.

Ostatnio edytowany przez kiju (2009-02-17 20:50:10)

18

Odp: Coś taniego....

bart_krk napisał/a:

zastawić stół , podłączyć ekrany , dobrze jeszcze jak by ten ktoś widział ze stół waży swoje i 2 osoby muszą go tachać ,,,,,, to chodzi o Twoja wygodę czy płatnika. pracowałem dosyć długo na laptopie z wingiem  i naprawdę gówno mnie to obchodziło czy zajmuje pół stołu czy mogę go trzymać na kolanach !!!!!!  aaa jakoś płatnicy nie zrezygnowali z naszych usług .

Polemizowałbym smile ... Jeżeli ktoś się nie zna, to i można chińską konsolę za 300 zł postawić. Gorzej jak trafisz na kogoś kto zapyta Cię o stolik, na którym świecisz.

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

19

Odp: Coś taniego....

A ja jestem zdania, że jeden stolik do konwencjonalnych, a inteligentne z LJ można pociągnąć. Przynajmniej jeśli chodzi o ten próg cenowy. Jeśli by jeszcze dodać ekran dotykowy to wcale byłoby dobrze.

20

Odp: Coś taniego....

Jak dla mnie co konsoleta to konsoleta.

21

Odp: Coś taniego....

no właśnie jak czytam różne tematy i wypowiedzi to są dwa fronty - konsoleta - PC

ja mam skromne doświadczenie z pracą na stół i PC (alfa + FreeStyler) i w sumie było całkiem fajnie

tylko freestyler nie bardzo przypadł mi do gustu ale popatrzę na LJ

skłaniam się ku temu żaby na razie zostać przy PC i zarobić trochę grosza
potem przesiąść się na jakiś stolik bo wolę pracować na stole
(chociaż PC ma przewagęże można przygotować offline)

22

Odp: Coś taniego....

Jak dla mnie programy typu LJ itp. są dobre do świecenia w dyskotece. Ja się chyba nigdy nie przekonam żeby zaświecić sztuke z laptopa i programu typu LJ.

23

Odp: Coś taniego....

Istanieje zawsze ryzyko zawiechy, resetu czy czegokolwiek w lapku.. poza tym moim zdaniem mizernie to wygląda... i przyznam racje przedmówcy dobre to jest na dyskoteke gdzie nikt nie patrzy na światło i nie zauważy ewentualnej pomyłki

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

24

Odp: Coś taniego....

LJ jest dobry na dyskoteki, ale małe imprezy też można na tym zagrać, a co do zawieszania się komputera, to gdy laptop jest tylko i wyłącznie do światła to nawet Windows daje radę smile

25

Odp: Coś taniego....

Ja bym raczej powiedział, że "jak laptop jest dobrze skonfigurowany to i laptop da radę" tongue

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

26

Odp: Coś taniego....

Zdarzało mi się "świecić kluby" z laptopa i LJ.
Nie jest to rozwiązanie idealne i najwygodniejsze, ale przy dobrym opanowaniu LJ (co trudne nie jest) i niezbyt wielu urządzeniach nawet się sprawdzało.

Wszystko się da. Czasami tylko chwilowo niewiadomo jak to zrobić. :-)

27

Odp: Coś taniego....

kurcze no mnie też ciągnie do konsolety, tylko $ chwilowo nie pozwala sad

niemniej czy warto wejść w SHOWDESIGNER 512 czy lepiej w Pilota 2000 ?

28

Odp: Coś taniego....

Moim zdaniem Pilot jest to jednak konsoleta juz w miare markowa z naprawde duzymi możliwościami banki, generatory itd

29

Odp: Coś taniego....

a jeżeli nie ma danej maszyny w banku to można ją sobie stworzyć ?

a jeżeli będę sterował dwiema różnymi głowami na raz z różnymi kanałami ruchu ot da się normalnie zrealizować dzięki bankom ?

Ostatnio edytowany przez artmajster (2009-02-20 15:38:35)

30

Odp: Coś taniego....

Tak mozesz stwozyc. Co do ruchu szczeze powiem CI ze niepamietam ale sprawdze jak będe w firmie