46

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Nie omieszkam "podziękować" chłopakom którzy prosto w oczy powiedzieli mi, że jak się czegoś dowiedzą dadzą znać!

47

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Hmm kojarzę akcję z lombardem. Gościu na Estradowcu wystawiał ogłoszenie jak spytałem go o numery seryjne to się zawinął z forum.

Panowie nie ma co kryć tematu. Nic dobrego to nie przyniesie. Czasy nadeszły takie, że trzeba jasno pokazywać jeśli coś jest nie tak. Ja już znam sytuację. Jednak nie moja działka, żeby o tym mówić. Proponuję żebyście otwarcie powiedzieli kto jak i dlaczego. żeby ostrzec innych.

48

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Proszę osoby o kontakt w jaki sposób odzyskały sprzęt od tego fiuta
Mnie wykręcił na ładną kasę wisi mi od września i sciemnia że już jescze chwila i odda.
Może zna ktoś jego adres zamieszkania.
Prosze o jakąś pomoc
Mój tel.604 197 016

49

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Uważajcie też na Sound Aspect Karol Marczyk Bursztynowa 13, 63-421 Przygodzice koło Ostrowa Wielkopolskiego.
Jakiś czas pożyczył od nas sprzęt, który trafił do lombardu. Po czasie okazało się, że nie tylko od nas tylko od kilku innych firm m.in. z Warszawy, Wrocławia. Na szczęście udało nam się odzyskać sprzęt po dość szybkiej akcji na policji. W dziupli lombardu znaleziono też inne graty nie tylko nasze. Jeśli ktoś czegoś szuka polecam kontakt z policją z Kalisza wydz kryminalny. To oni przeprowadzili nalot na dziuple może i coś waszego się tam znalazło jeśli ktoś miał kontakt z tym gościem