16

Odp: par 64 LED

Pytanko, czy u was też jest ciężko uzyskać z parów ledowych kolor żółty, pomarańczowy i "okliczne"?

mam kilka parów LED FLASHa 64 i ciężko jest

diody zielone są jakby zbyt mocne i przez to dodając lekko zielonego do czerwonych z czerwonego czybko wchodzi się w odcienie zieleni sad

jak to jest u was?
czy te pary tak mają?

17

Odp: par 64 LED

Jak ja się bawiłem na parach LED 56 ale nie pamiętam modelu też był problem z uzyskaniem takich odcieni światło było albo zbyt zielone albo zbyt czerwone.

GG: 6177702
pacius@autograf.pl
http://www.spotlighting.yoyo.pl - Strona w Budowie.
Sun Music Festival

18

Odp: par 64 LED

No niestety tanie pary tak maja

19

Odp: par 64 LED

no cóż jak to się mówi
"tanie mięso to psy jedzą" smile

ale na lepsze niestety mnie nie stać big_smile

20

Odp: par 64 LED

myślę że za te pieniądze to od parów led flesha to nie ma co więcej wymagać
a jak się dobrze pobawić to kolorki też powychodzą

21

Odp: par 64 LED

Ja polecam American Dj Led Par 64 Pro - z wszystkich testowanych zdecydowanie najlepsze W cenach do 400zł/szt.

22

Odp: par 64 LED

adammus napisał/a:

Ja polecam American Dj Led Par 64 Pro - z wszystkich testowanych zdecydowanie najlepsze W cenach do 400zł/szt.

Z jakimi urządzeniami w tym przedziale cenowym porównywałeś?

23

Odp: par 64 LED

adammus napisał/a:

Ja polecam American Dj Led Par 64 Pro - z wszystkich testowanych zdecydowanie najlepsze W cenach do 400zł/szt.

z eurolight ( tymi ze spiralami ) wygrywają bez dwóch zdań.

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

24

Odp: par 64 LED

Byłby ktoś tak uprzejmy i wkleił tutaj, wrzucił do galerii, albo podesłał na maila jakąś fotę, gdzie byłby widoczny efekt działania tych parów? Szukam czegoś budżetowego do pokolorowania niewielkiej sceny i może faktycznie kupno kilkunastu takich urządzeń załatwiłoby sprawę...

25

Odp: par 64 LED

czy z tych American Dj Led Par 64 Pro da się uzyskać kolor żółty i pomarańczowy i podobne ?

26

Odp: par 64 LED

spirale są do kitu hmm lepiej kupić pary które są rozstawione naprzemiennie a nie tam spiralla hmm

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

27

Odp: par 64 LED

artmajster nie sadze...oczywiscie da sie uzyskac...ale wyglada to jednak żenująco..."dobry zwyczaj, w chińczykach RGB nie mieszaj" ;p

28

Odp: par 64 LED

a jak się mają do tych tanich chińskich LEDów takowe
http://allegro.pl/item807846240_pro_led … zarny.html

czy dają więcej czy mniej światła?
jak z mieszaniem?

29

Odp: par 64 LED

Ja bym kupił parówkę której diody są bardziej gęste. 24/3=8 diód dla R,G i B.... czyli mało moim zdaniem.

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

30

Odp: par 64 LED

Tak mała ilość LEDów w tak dużej obudowie i przy takiej masie co najmniej zastanawia. Bez wątpienia mało optymalna konstrukcja.
Narzut wielkości i masy tego "PARa" względem samej ilości użytych LEDów jest większy nawet od narzutu w MAC 301 Wash. Różnica narzut masy do mocy (elektrycznej) LEDów jest jeszcze większa.

Ostatnio edytowany przez KacperP (2009-11-18 16:39:21)