16

Odp: dni kęt

http://m.youtube.com/watch?v=kok9-4WiyZU hue hue

17

Odp: dni kęt

nie no, nie możesz mówić takich rzeczy. Po to Ci ludzie mają mózgi by z nich korzystać. Nie wiesza się lamp na gównianych statywkich. Wszystko się robi z głową i bezpiecznie. Tłumaczenie, że ktoś wydał polecenie jest bzdurne. Wydał polecenie ok, ale to w rękach ekipy jest zrobienie tego dobrze ( wyjazd na min. 5 m. ) i bezpiecznie ( zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi ). Chyba, że ja czegoś nie rozumiem i zespół powinien się zatroszczyć o bezpieczny montaż lamp, a najlepiej samemu przywieźc i zamontować.

18

Odp: dni kęt

Wystarczyło powiesić kratę nawet na pasach czy wciągarkach a nie na statywach obi tak to robi...

19

Odp: dni kęt

MateuszJ napisał/a:

Słyszałem, ale ta krata z Ab była na polecenie technika zespołu, przynajmniej tak słyszałem, a przewróciła sie od powiewu wiatru w siatkowy choryzont, który popchnął konstrukcje.


Avekamil - czyń swoją powinność smile

20

Odp: dni kęt

JA tam widzę statyw SP2TA mobiltecha...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

21

Odp: dni kęt

Jak ja słyszę hasło bo technik kazał to mnie śmiech chce rozerwać. Ciekawe jak ktoś powiedział odetnij niebieski przewód w rozdzielni to nie będzie przydźwięku z sieci.

Trzeba mieć mózg i go używać !!

Ostatnio edytowany przez Karolus (2013-05-12 23:37:22)

22

Odp: dni kęt

midams napisał/a:
MateuszJ napisał/a:

Słyszałem, ale ta krata z Ab była na polecenie technika zespołu, przynajmniej tak słyszałem, a przewróciła sie od powiewu wiatru w siatkowy choryzont, który popchnął konstrukcje.


Avekamil - czyń swoją powinność smile

Nie chce mi się już walczyć z wiatrakami wink

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

23

Odp: dni kęt

Chopy ja mówię co słyszałem, mnie tam na szczęście nie było, więc interpretujcie sobie te słowa sami, ale ja ich nie słyszałem na żywo.

24

Odp: dni kęt

MateuszJ napisał/a:

Chopy ja mówię co słyszałem, mnie tam na szczęście nie było, więc interpretujcie sobie te słowa sami, ale ja ich nie słyszałem na żywo.


Z naszej strony płyną tylko dobre rady. Zarówno techniczne i językowe smile niestety latający horyzont może i w tym przypadku narobił sporo krzywdy.