16

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

Panowie,

ogarnę ale dopiero po sezonie sad 
mam juz nawet pomysł:  bedziemy testować pewną zabawkę (coś podobnego do Kinesysa) w Atlas Arenie.  przyjedzie wtedy rigger który był szefem riggerów THE WALL i COLDPLAY. do tego przywiezie sie instruktora z PLASA który będzie mógł wystawic papier.  mam nadzieję że szef Alas Areny pójdzie na rekę i udostępni halę "za flaszkę"....

no ale to dopiero wrzesień....

17

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

miejmy nadzieję, ze temat nie umrze! Trzymam kciuki

18

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

również mam taką nadzieję, ponieważ przyda się zdobycie fachowej wiedzy wink

19

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

Gdzie, jakie zawiesia? jaki oplot przez kratę? jakie ugięcie jest dopuszczalne itp. To bardzo potrzebna wiedza, więc świetnie by było gdyby wypaliło szkolenie.

20

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

Też się piszę.

21

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

Kurs (y)
Rock Master- Kraków
IRATA- uznawany na całym świecie (zwłaszcza UK ).
Niestety koszt duży kilka tys. i nie wiem  jaki jest poziom.
Rigger.pl
Też robią szkolenia - nie wiem jaki poziom.
Wiem tylko ,że chłopaki robią z tej firmy są cenieni w Polsce i w Germany, Holland itp.

22

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

Dorwałem ciekawe porady w pewnych katalogach, możliwe że ktoś jest już w ich posiadaniu, jeśli nie to linki są poniżej wink


Alustage - Porady techniczne.pdf

Litec - Porady techniczne.pdf

23

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

jeżeli chodzi o alpinistykę to kolega z Wrocławia robił szkolenia Kogut - lub szatnie.pl - tu go można złapać

24

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

Mikey napisał/a:

Dorwałem ciekawe porady w pewnych katalogach, możliwe że ktoś jest już w ich posiadaniu, jeśli nie to linki są poniżej wink


Alustage - Porady techniczne.pdf

Litec - Porady techniczne.pdf

Tutaj masz więcej porad smile Black book firmy prolyte ( na dole strony ) http://prolyte.com/support/brochures

Toolman napisał/a:

Kurs (y)
Rock Master- Kraków
IRATA- uznawany na całym świecie (zwłaszcza UK ).
Niestety koszt duży kilka tys. i nie wiem  jaki jest poziom.
Rigger.pl
Też robią szkolenia - nie wiem jaki poziom.
Wiem tylko ,że chłopaki robią z tej firmy są cenieni w Polsce i w Germany, Holland itp.

Dzięki ... może do tego czasu zrobię sobie zwykły kurs alpinistyczny. Czytałem kiedyś w prasie branżowej o kursach riggerskich w czechach. Ale nie mogę nic znaleźć. hmm

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

25

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

avekamil napisał/a:

Tutaj masz więcej porad smile Black book firmy prolyte ( na dole strony ) http://prolyte.com/support/brochures

dziękować, na stronce Prolyte jeszcze nie wpadłem na te porady, więc czym prędzej biorę się do lektury big_smile

26

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

Chciałbym odświeżyć  tematy...   VGC, będziesz organizował takowy kurs?, bo tez bym był chętny smile

27

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

Najlepiej gdyby ten kurs wyglądał tak jak w Litecu. mam na myśli spotkanie się gdzieś na hali i ćwiczenie w praktyce wszystkich przypadków.

28

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

u koguta (riger.pl) jest ok.

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

29

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

Panowie,

wraca temat kursu riggerskiego. 
termin: połowa lutego, 3 dni szkolenia teoretyczno-praktycznego
miejsce: Kraków
instruktor: "LEVEL 3 Head Rigger" - członek PLASA i kilku innych międzynarodowych organizacji.

mamy 4 wolne miejsca.

koszty:  około 2000 zł + VAT (do potwierdzenia w połowie stycznia). w cenę wliczony hotel (pokoje dwuosobowe), wyzywienie, materiały szkoleniowe.

będziemy tez robić kilkustopniowe szkolenie zakończone egzaminem, po którym uczestnicy dostaja certyfikaty PLASA, ale tutaj cena jest niestety duzo wyższa - jak będę miał konkretną ofertę to dam znaka.

30

Odp: Szukam kursu rigerskiego / riggerskiego

Ja niestety odpadam. Ze względów zdrowotnych oczywiście.

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg