31

Odp: Prolight+Sound

Wiesz co ogolnie o ja mialem duzo problemu z serwisami JEM`a wiec jak widac tu reguly nie ma. Generalnie polecam MDG - problem serwisu w zasadzie nieistnieje. Co do wyga to ja mam supprot bardzo dobry, wszystko co potrzebuje zawsze mam zalatwione. odnosnie szkolen itp tez sie naprawde wszystko mega zgadza.

32

Odp: Prolight+Sound

widocznie nie wszystkich traktują na równi, a szkoda

33

Odp: Prolight+Sound

albo miales poprostu pecha, bo przynajmniej jesli chodzi o wyga, to nieznam nikogo poza Toba kto by narzekal.

34

Odp: Prolight+Sound

2 tygodnie to długi czas? Uważam, że taki normalny czas serwisu to ok 2-3 tyg, jeśli nie trzeba zamówić części.
Nie bierzesz pod uwagę, że Twoje urządzenie nie jest jedynym na serwisie. Czasami urządzenie jest gotowe po 2-3 dniach ale to są wyjątki.
Więc 2 tygodnie nie jest przesadzone.

Na samych targach to ciekawy byłem nowego Avolites Sapphire. Niestety obsługa Avo zabroniła stworzyć nowe show na tym stole gdyż uwaga! "jest to wersja pokazowa na targi i nie wolno nic zmieniać"!!, następnie pozwolono mi użyc Avo Tiger Touch, a kiedy powiedziałem, że na wszystkie 12 linii chce spatchować kanały dimerowe to się rozpętała dyskusja po co? dlaczego? to nienormalne, tak się nie robi, itd..
Po dłuższej dyskusji pani pozwoliła na taką operację a kiedy powiedziałem, że chce teraz dodać efekt na wszystkie kanały widziałem dużą dezaprobatę mojego pomysłu. Koniec końców okazało się, że Avo mimo 12 linii nie przerabia takiej ilości parametrów, nie mogłem sterować szybkością efektu, zakresem itp.. Dowiedziałem się, tylko że teraz system przelicza i dlatego nie odpowiada na moje działania.
Może lepiej zostawić system z 4 liniami ale działający? I zupełnie nie rozumiem jak nowy Sapphire ma sterować mediami w takiej sytuacji.

35

Odp: Prolight+Sound

cóż w Ltt serwis nigdy nie trwał dłużej niż 7 dni ( z opcją zamawiania części ).

36

Odp: Prolight+Sound

kajmar to ja mialem analogiczna systuacje z dymnica w LTT jak z Ty wygiem. Generalnie jezeli chodzi o serwisy to kazdy by chcial zeby jego urzadzenie bylo naprawione jak najszybciej. Generalnie z wlasnego doswiadczenia wiem ze kazdy dystrybutor stara sie to robic jak najszybciej oczywiscie z bardzo roznym skutkiem. Czas naprawy zalezy od wielu rzeczy co jest dla mnei dosc logiczne. Inaczej wyglada wymiana pompki a inaczej naprawa "czegos" w elektronice. Analogicznie serwis telewizora czy lodowki tez czasami trwa. Generalnie sprobuj naprawic cos od chinczyka, wtedy dopiero jest wesolo

Na szczescie zyjemy w wolnym kraju i kazdy z nas moze wybrac dystrybutora jak i serwis. Ja unikam generalizowania i oskarzania kogokolwiek i udowadniania wyzszosci jednego producenta czy dystrybutora od drugiego, przytaczam tylko konkretne fakty. Dajmy sie wykazac ludziom od marketingu;-)

37

Odp: Prolight+Sound

daleki jestem od faworyzowania którejkolwiek z firm. Wyrażam tylko swoją opinię popartą kilkuletnim doświadczeniem

38

Odp: Prolight+Sound

To jest post o targach. Załóżcie inny temat, Proszę.

Michał Bystrzycki
--------------------

39

Odp: Prolight+Sound

Tu macie fotki oraz informacje na temat nowych produktów AVO - związanych z multimediami

http://www.avolitesmedia.com/?page_id=15

Całkiem zgrabne servery z dość dobrymi kontrolerami

http://www.avolitesmedia.com/?page_id=17

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-03-26 07:42:49)

40

Odp: Prolight+Sound

a jak Wasze opinie na ROBE DLX ?

41

Odp: Prolight+Sound

Cześć,

Informuję, że autoryzowanym przedstawicielem firmy CAST Software w dalszym ciągu jest Prolight i nic nie wróży, żeby miało się to zmienić.
Jako jedyna firma w Polsce mamy certyfikat CSP (Certified service Provider) oraz autoryzowanych trenerów AWT (Authorized Wysiwyg Trainer), a poza tym długoletnie doświadczenie w obsłudze i użytkowaniu programu.

Pozdrawiam

Radek
PROLIGHT

42

Odp: Prolight+Sound

Już na początku kwietnia będziemy mieli 4 pierwsze egzemplarze DLX'a. Potestujemy, ale wrażenie po targach baaardzo pozytywne! Oprócz DLX fajny jest też DLF i generalnie cała seria ROBIN LED Wash.
Zapraszamy też wtedy do naszego nowego test room'u, do woli będziecie mogli popróbować. Więcej miejsca, wiecej możliwości

Od nowego roku przenieśliśmy się do nowej siedziby w Pruszkowie.

43

Odp: Prolight+Sound

Czy jedzie ktoś?
Czy ktoś ma wolne miejsce?

44

Odp: Prolight+Sound

Ja bede!

45

Odp: Prolight+Sound

kiju napisał/a:

Ja bede!

Aż się boje... Zostajemy na "po 18" smile

Ostatnio edytowany przez vandj (2013-04-08 10:01:28)