16

Odp: Prolight+Sound

To mam zapisane w memory.

Robe - Nowe dziecko w rodzinie Led wash  dośc dobre porównanie spotów na wyładunku i Ledzie.
CP - Aleda - Robe z mapingiem każdej diody plus moc o ole pamietam 25W
DTS - dwie maga fajne hostesy smile
AVO - Szafir touch oraz shafir Video plus smedia server
Martin - konsolety - była okazja eis chwile pobawić
systemy audio - Coda na plus - dziwne że duże korporacje jak La, May, Mar... itd itp nie były wystawione na place zewnętrzne (może konkurencja pisała petycje o nieponiżanie jej)
ETC source4 na RGB na plus - szkoda ze nie zrobią w standardzie  full profil sterowany dmx-em (zajęła się tym firma zewnętrzna pokazując model po liftingu z opcjami sterowania dmx kazdego z elementów profila)
O PRG pisać nie trzeba
Chamsys małe stoisko ale dopchać się nie było można nawet wcześnie rano smile
Dość sporo modyfikacji na kratach i wciągarkach plus systemu sterowania

sporo znajomych wiec zainteresowanie było ze strony polaków. Fajnie by było zebrać wszystkich realizatorów  i zrobić małą dyskusje co by mogło znaleźć się w riderach (%) a co trzeba by sobie odpuścić  w nadchodzących latach.

Chinole na plus z pomysłami związanymi z marketingiem - ty by było na tyle  z ich strony smile
A i hologramy w 9-tce też wpadły mi w oko.. małe bo małe ale dość ciekawe i tanio zrobione

17

Odp: Prolight+Sound

Chinole na plus z pomysłami związanymi z marketingiem

Nie wiem czy widziałeś podróbę Allen & Heath GL3800  (swoją drogą z kolegą chińczykiem z tego stoiska spotkałem się później na stoisku YAMAHA bardzo pilnie oglądał nowe modele więc na przyszłych targach można spodziewać się tych samych nowości u nich.

Namiot Peavey + Martin: Pani realizator była tak głucha że muzyka wcale jej nie przeszkadzała w świeceniu. 

Kolega vandj opisał w miarę co było godnego uwagi.

18

Odp: Prolight+Sound

Karolus napisał/a:

Namiot Peavey + Martin: Pani realizator była tak głucha że muzyka wcale jej nie przeszkadzała w świeceniu.

Tam straciłem 2 min  życia smile

ps. od kiedy LTT przejęło Cast soft?

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-03-24 15:29:43)

19

Odp: Prolight+Sound

vandj napisał/a:
Karolus napisał/a:

Namiot Peavey + Martin: Pani realizator była tak głucha że muzyka wcale jej nie przeszkadzała w świeceniu.

Tam straciłem 2 min  życia smile

ps. od kiedy LTT przejęło Cast soft?


jak to LTT?

20

Odp: Prolight+Sound

VGC napisał/a:
vandj napisał/a:
Karolus napisał/a:

Namiot Peavey + Martin: Pani realizator była tak głucha że muzyka wcale jej nie przeszkadzała w świeceniu.

Tam straciłem 2 min  życia smile

ps. od kiedy LTT przejęło Cast soft?


jak to LTT?


WARSZTAT 1

Automatyczne śledzenie aktora na scenie przez ruchome głowy ???
 Tak to możliwe z najnowszymi produktami firmy 
Cast-Soft której przedstawicielem w Polsce jest firma LTT. 
Dowiedz się jak działa Wysiwyg i Black Trax

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-03-24 19:33:26)

21

Odp: Prolight+Sound

Przedstawicielem, czyli po prostu ją reprezentuje a nie że przejęło firmę smile

22

Odp: Prolight+Sound

Dzieki prentas teraz to wszystko jasne:)

23

Odp: Prolight+Sound

przejęło - miałem na myśli przedstawicielstwo a nie firmę smile do dnia wczorajszego był prolight według mojej Religi a kiedy co, gdzie jak to nie wiem...

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-03-25 08:34:17)

24

Odp: Prolight+Sound

hmmm,

dziwna sprawa: jakiś czas temu LTT przejęło dystrybucję Robert Juliat, teraz CAST.  obie marki od Prolightu....

25

Odp: Prolight+Sound

nic w tym dziwnego. Widać ogromną przepaść pomiędzy LTT ( która jest w pełni profesjonalną firmą ) a Prolightem który nie oferuje tak wysokiego poziomu. Szczególną różnicę widać w serwisach obu firm!!!

26

Odp: Prolight+Sound

nie mam rozeznania,  bo ostatnie większe zakupy w tych firmach robiliśmy 4 lata temu...

ale widzę że LTT robi ogromne projekty instalacyjne  (wartość jednego to minimum kilka milionów pln).

27

Odp: Prolight+Sound

VGC napisał/a:

ale widzę że LTT robi ogromne projekty instalacyjne  (wartość jednego to minimum kilka milionów pln).

Prolight tez nie czeka na zaproszenie do pracy... np. Pajac Kultury, Pajac Prezydencki... setki domów kultury teatry, ośrodki telewizyjne itd itp. - sporo rzeczy jest nieopisanych...

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-03-25 11:43:54)

28

Odp: Prolight+Sound

kajmar888 napisał/a:

nic w tym dziwnego. Widać ogromną przepaść pomiędzy LTT ( która jest w pełni profesjonalną firmą ) a Prolightem który nie oferuje tak wysokiego poziomu. Szczególną różnicę widać w serwisach obu firm!!!


Z ciekawosci moze jakies przyklady...

29

Odp: Prolight+Sound

Jakieś foty?

Michał Bystrzycki
--------------------

30

Odp: Prolight+Sound

chociażby dymiarka która na sztuce mi nie działa a po przyjeździe do serwisu nagle działa - więc mówię, sprawdzcie czy się nie porobiły zimne luty, czy coś nie styka ( przecież nie odsyłałbym działającego sprzętu na serwis ). Kolejna rzecz to czas trwania serwisu ( 2tyg?!?!?!?! ) oraz fakt, że czasem sprzęt wcale nie wraca naprawiony. Wsparcie w temacie Wysiwyga - żadne, do dzisiaj czekam na klucz zastępczy bo były problemy z softem.