61

Odp: Stół do klubu?

Jak cos to pytaj jeszcze chyba conieco pamietam:>

62

Odp: Stół do klubu?

Powiedzcie mi jeszcze czy gdzieś sprawdzę np. po numerze seryjnym rok produkcji stołu?

63

Odp: Stół do klubu?

hmm napisz do dystrybutora/producenta

64

Odp: Stół do klubu?

Witam,

tak więc pytanek parę jest smile

Pierwsze czy jeśli zapisuje efekt ruchu w scecie na suwaka na presecie A lub B istnieje możliwość żeby było tak, że im wyżej suwak tym szybszy ruch. Albo można wyciągnąć jakoś samą prędkość ruchu na suwak?

Czy można ustawić jakoś flasze od presetów np. do włączania jakiś parametrów? Czy tylko można to zrobić na suwaku?

65

Odp: Stół do klubu?

Witam. Nie mój post ale podłączę pytanko do stołu. Mam reflektory zapisane na submasterach. Podnoszę parę z nich, żeby zbudować scenę, potem jadę np. jednym w dół do zera. Przy szybszym zjeździe w dół (lub uderzeniu o zero) zbudowana scena gaśnie. Nawet nie jest to szybki zjazd, normalny jak przy spektaklu gdzie trzeba coś wyciemnić. To jest jakiś błąd czy trzeba zmienić jakieś ustawienia. Pozdrawiam

66

Odp: Stół do klubu?

Jeszcze jedno pytanko...

Czy zna ktoś jakieś standardowe hasło do DLITA dla trybu programowania?

Wczoraj wyłączyłem stół normalnie przez setup i shoutdown, włączyłem po chwili i hasło nie działa.

Wcześniej było 1111 dla programowania i 2222 dla operowania. Zawsze bez problemu mi te hasła działały.

Wykonałem też zimny start, ale nic nie pomaga. Najgorsze to, że nie mogę wejść nawet do MENU hmm


Macie jakieś pomysły?

Myślałem jeszcze o wyciągnięciu baterii albo może jakąś zworkę przestawić, która zresetuje te ustawienia?

Może hasła z Vectora by pasowały? Znacie jakieś standardowe?

Napisałem jeszcze do Compulita... Ciekawe czy odpiszą smile

Ostatnio edytowany przez oSA (2012-03-23 07:05:08)

67

Odp: Stół do klubu?

Janek napisał/a:

Może nie ode mnie, ale po prostu pomagałem sprzedać konsoletę człowiekowi, któremu kiedyś ją sprzedałem w LTT, ze względu na to, że prawie wogule jej nie używał smile Masz wgrany najnowszy sofcik. Urządzenia tworzysz w programie compulite device builder, do ściągnięcia tutaj
http://www.compulite.com/index.php?page_id=14

Sprzedałeś ją w LTT? Na pewno?

Pisałem do LTT żeby mi podali jakieś info po numerze seryjnym, ale nie mają w ogóle w bazie numeru seryjnego tego stołu hmm

Teraz jeszcze dostałem info, że prowadzą tą bazę od połowy 2008 roku. Możliwe, że chwilę wcześniej został kupiony i dlatego nie ma go w bazie...

Jeszcze czekam na info o suwakach, bo w presecie A mam do wymiany 4 hmm

Ostatnio edytowany przez oSA (2012-04-03 08:54:13)

68

Odp: Stół do klubu?

Powiedźcie jak najlepiej stworzyć profil do Sunstripa?

Jak jedno urządzenie z 10 dimmerami? Czy po prostu jako dimmery?

69

Odp: Stół do klubu?

Lepiej po prostu jako dimmery i porobić sobie grupy.
Konsoletę sprzedaliśmy w 2007r.